Bolest v podbřišku a součastně v kříži v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 07.04.18 07:50
Bolest v podbřišku a součastně v krizi v noci.

Ahojky holky, mám dotaz, jsem 18. Tt v noci mě chytlo v podbřišku, jak při menzes a šlo mi to až do krize a ještě mi u té bolesti vždy trochu zpevnil podbřišek, trvalo to asi 20 min. Ne v kuse a pak jsem v klidu usnula. V krizi mě bolí doteď. Je to normální? :nevim:

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8154 příspěvků 07.04.18 08:09

Jj, pokud to není trvalý tav, tak to někdy bývá. Doporučuju hořčík, a pokud by se to častěji opakovalo, tak zavolat doktorovi.

Kříž tě ještě bolet bude. Mě od toho pomáhá cvičení a protahování.

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 07.04.18 08:13

@P4ja oki, díky, ještě kapička malá krve ráno, jinak nic. Včera jsem byla u doktora na kontrole, nechci tam zas lítat hned

P4ja
Echt Kelišová 8154 příspěvků 07.04.18 08:18

@Klaraslunicko Tak to záleží na tobě, co chceš no. Pokud bych měla problémy, tak bych určitě šla nebo volala, i kdyby to bylo den po kontrole. Ale uvidíš, jestli to bude pokračovat a nebo to bude v pohodě.

Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 3277 příspěvků 07.04.18 08:29

Pravdepodobne ti tvrdlo bricho…to by mohl vyresit horcik ;) ale co se tyce krve, ja bych radsi jela :nevim: musis se ale rozhodnout sama…

Klaraslunicko
Kecalka 231 příspěvků 07.04.18 08:52

@Kukacka123 hořčiki teď 3.den jsem začala opět brát. Tak snad to bude v klidu. Bylo to šílený, já myslela, že snad porodim, bolest to byla mírná, ale strach byl velkej. Byla to miniaturní kapička, uvidím jak to bude

Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 3277 příspěvků 07.04.18 09:15

@Klaraslunicko tak lepsi nez strach je jit na kontrolu, nikdo te nevyhodi ;) tak at je vse v poradku :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >