Bolest v podbřišku a součastně v kříži v noci

7.4.18 07:50

Bolest v podbřišku a součastně v krizi v noci.

Ahojky holky, mám dotaz, jsem 18. Tt v noci mě chytlo v podbřišku, jak při menzes a šlo mi to až do krize a ještě mi u té bolesti vždy trochu zpevnil podbřišek, trvalo to asi 20 min. Ne v kuse a pak jsem v klidu usnula. V krizi mě bolí doteď. Je to normální? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16717
7.4.18 08:09

Jj, pokud to není trvalý tav, tak to někdy bývá. Doporučuju hořčík, a pokud by se to častěji opakovalo, tak zavolat doktorovi.

Kříž tě ještě bolet bude. Mě od toho pomáhá cvičení a protahování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.18 08:13

@P4ja oki, díky, ještě kapička malá krve ráno, jinak nic. Včera jsem byla u doktora na kontrole, nechci tam zas lítat hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16717
7.4.18 08:18

@Klaraslunicko Tak to záleží na tobě, co chceš no. Pokud bych měla problémy, tak bych určitě šla nebo volala, i kdyby to bylo den po kontrole. Ale uvidíš, jestli to bude pokračovat a nebo to bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6695
7.4.18 08:29

Pravdepodobne ti tvrdlo bricho…to by mohl vyresit horcik ;) ale co se tyce krve, ja bych radsi jela :nevim: musis se ale rozhodnout sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.18 08:52

@Kukacka123 hořčiki teď 3.den jsem začala opět brát. Tak snad to bude v klidu. Bylo to šílený, já myslela, že snad porodim, bolest to byla mírná, ale strach byl velkej. Byla to miniaturní kapička, uvidím jak to bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6695
7.4.18 09:15

@Klaraslunicko tak lepsi nez strach je jit na kontrolu, nikdo te nevyhodi ;) tak at je vse v poradku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama