Bolest v podbřišku a součastně v kříži v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 07.04.18 07:50
Bolest v podbřišku a součastně v krizi v noci.

Ahojky holky, mám dotaz, jsem 18. Tt v noci mě chytlo v podbřišku, jak při menzes a šlo mi to až do krize a ještě mi u té bolesti vždy trochu zpevnil podbřišek, trvalo to asi 20 min. Ne v kuse a pak jsem v klidu usnula. V krizi mě bolí doteď. Je to normální? :nevim:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 07.04.18 08:09

Jj, pokud to není trvalý tav, tak to někdy bývá. Doporučuju hořčík, a pokud by se to častěji opakovalo, tak zavolat doktorovi.

Kříž tě ještě bolet bude. Mě od toho pomáhá cvičení a protahování.

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 07.04.18 08:13

@P4ja oki, díky, ještě kapička malá krve ráno, jinak nic. Včera jsem byla u doktora na kontrole, nechci tam zas lítat hned

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 07.04.18 08:18

@Klaraslunicko Tak to záleží na tobě, co chceš no. Pokud bych měla problémy, tak bych určitě šla nebo volala, i kdyby to bylo den po kontrole. Ale uvidíš, jestli to bude pokračovat a nebo to bude v pohodě.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 07.04.18 08:29

Pravdepodobne ti tvrdlo bricho…to by mohl vyresit horcik ;) ale co se tyce krve, ja bych radsi jela :nevim: musis se ale rozhodnout sama…

Klaraslunicko
Kecalka 116 příspěvků 07.04.18 08:52

@Kukacka123 hořčiki teď 3.den jsem začala opět brát. Tak snad to bude v klidu. Bylo to šílený, já myslela, že snad porodim, bolest to byla mírná, ale strach byl velkej. Byla to miniaturní kapička, uvidím jak to bude

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 07.04.18 09:15

@Klaraslunicko tak lepsi nez strach je jit na kontrolu, nikdo te nevyhodi ;) tak at je vse v poradku :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama