Reklama

Bolest v podbříšku a v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Holka 21
Povídálka 47 příspěvků 18.12.17 04:37
bolest v podbříšku a v kříži

Ahoj :)
Měla bych dotaz, měla jsem s přítelem pohl. styk týden po menstruaci, hned druhý den mě ale bolelo v kříži a v podbříšku. Myslela jsem si, že by to mohlo být případnou ovulací, jenže ta mi skončila a já stále cítím bolest. Pohl. styk byl chráněný prezervativem. Můj menstruační cyklus bývá nepravidelný. další menstruaci bych měla mít za 10 dní pravděpodobně. Je možné, že bych mohla nastydnout, protože to probíhalo v autě v týhle zimně :zed:? Nebo, kdybych byla těhotná, měla bych nějaký příznaky takle brzo? Začátek menstruace byl 2.12, pohl. styk 9.12 a ovulace 16.12.. :nevim:

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8674 příspěvků 33 inzerátů 18.12.17 05:12

Asi mocak-ledviny

pannda
Kelišová 6500 příspěvků 32 inzerátů 18.12.17 06:09

Bouchni si do beder, pokud to zabolí, jsou to ledviny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >