Bolest v podbříšku a v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Holka 21
Povídálka 47 příspěvků 18.12.17 04:37
bolest v podbříšku a v kříži

Ahoj :)
Měla bych dotaz, měla jsem s přítelem pohl. styk týden po menstruaci, hned druhý den mě ale bolelo v kříži a v podbříšku. Myslela jsem si, že by to mohlo být případnou ovulací, jenže ta mi skončila a já stále cítím bolest. Pohl. styk byl chráněný prezervativem. Můj menstruační cyklus bývá nepravidelný. další menstruaci bych měla mít za 10 dní pravděpodobně. Je možné, že bych mohla nastydnout, protože to probíhalo v autě v týhle zimně :zed:? Nebo, kdybych byla těhotná, měla bych nějaký příznaky takle brzo? Začátek menstruace byl 2.12, pohl. styk 9.12 a ovulace 16.12.. :nevim:

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8422 příspěvků 33 inzerátů 18.12.17 05:12

Asi mocak-ledviny

pannda
Kelišová 6404 příspěvků 29 inzerátů 18.12.17 06:09

Bouchni si do beder, pokud to zabolí, jsou to ledviny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o poměru s Hádkem: Mým bytem prošlo mnoho mužů!

Stojí za rozpadem manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance zpěvaččiny... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama