Bolest v podbříšku a v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Holka 21
Povídálka 47 příspěvků 18.12.17 04:37
bolest v podbříšku a v kříži

Ahoj :)
Měla bych dotaz, měla jsem s přítelem pohl. styk týden po menstruaci, hned druhý den mě ale bolelo v kříži a v podbříšku. Myslela jsem si, že by to mohlo být případnou ovulací, jenže ta mi skončila a já stále cítím bolest. Pohl. styk byl chráněný prezervativem. Můj menstruační cyklus bývá nepravidelný. další menstruaci bych měla mít za 10 dní pravděpodobně. Je možné, že bych mohla nastydnout, protože to probíhalo v autě v týhle zimně :zed:? Nebo, kdybych byla těhotná, měla bych nějaký příznaky takle brzo? Začátek menstruace byl 2.12, pohl. styk 9.12 a ovulace 16.12.. :nevim:

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 18.12.17 05:12

Asi mocak-ledviny

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 18.12.17 06:09

Bouchni si do beder, pokud to zabolí, jsou to ledviny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >