Bolest v podbřišku během 30 tt

108
5.2.20 13:10

Bolest v podbrisku behem 30 tt

Holky chci se zeptat, jsem ve 30 tydnu, doted nebyl problem, nosila sem malou a vsechno bylo OK. Ale uz treti den me boli v podbridku, je to takova rezava bolest bych rekla :think:, spise na leve strane, nijak extra silna. Jeste dodavam ze dceru jsem rodila cisarem. Netrapilo vas to nekterou? Doted jsem byla uplne v pohode a najednou mam strach malou vzit :(. Ale zase si rikam ze mozna je to tim jak se ted vsechno natahuje a roste…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.20 14:13

Jsem ve 37tt a mam to taky, uz dlouho. Mam pocit, ze se normalne jeste porad roztahuje deloha, u me to souvisi i s poslickama, mam je fakt hodně, jakmile se trochu prestehovaly do podbrisku, tak jsem si delala nadeje, ze by… Ale zklamala me ted dr., ze k porodu se to udajne zatim nechysta :roll:

Laicky- nemyslim si, ze by byl nejaky extra duvod k obavam, pokud vse ostatni je ok :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
5.2.20 15:16

33.tt , mám to taky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
5.2.20 17:54

Holky a ptaly jste se na to doktora?? Ale asi je to normalni, prece jenom u prvniho tehu jsem se starala jenom o sebe ze.. Tak se mam asi pripravit na krasny 3. trimestr co :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 18:56

Ahoj jsem ve 35 tt mám píchání v podbřišku i ve spodku. Je to výrazná bolest ale trvá jen chvilku. Máte někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama