Bolest v podbříšku, bolesti bradavek a bílý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.04.18 19:45
Bolest v podbříšku, bolesti bradavek a bílý výtok

Ahoj holky,
Jsem tu téměř nová a nějak si nejsem jistá.
Už pár dní mě pobolívá v podbříšku jako bych to měla dostat, ale pořád nic MS se měla dostavit 12.4. k tomu mám bílý, ale nezapachající výtok a neuvěřitelnoé bolesti bradavek už několik dní. Snažím se nezteď trochu chladit, ale moc to nepomáhá, je mi 22 let a žiju 15 let bez mámy a vlastně i táty a tak by mě zajímal nazor nějaké z vas jestli se s tim nesetkala, nevím jestli mám běžet hned k lékaři nebo to prostě nic není. Děkuji za Vaše odpovědi :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 16.04.18 19:49

Byl sex ze kterého by si mohla být těhotná?

kopretinnka112
Kecalka 270 příspěvků 16.04.18 19:49

A těhotná být nemůžeš?

Anonymní  16.04.18 19:53

@lachtanice86 antikoncepci nsem nikdy nebrala a mam staleho pritele a nevyzadoval to a driv se teda hodne hlidal a asi pul roku zpet sem tam to do me hodi, nevyznam se v tech plodnych a neplodnych dnech

Anonymní  16.04.18 19:55

@kopretinnka112 test jsem si nedelala, takze nevim, vytok neni nejak extra moc, ale na kalhotkach ho proste myvam denne ted, strasi me ta silena bolest bradavek.. Tu neznam

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 16.04.18 19:57

Udělej si test. A to že on to nevyžaduje snad neznamená, že ty se nemáš chranit? Děvče :zed:

UkecanáEll
Nováček 10 příspěvků 16.04.18 19:59
@lachtanice86 píše:
Udělej si test. A to že on to nevyžaduje snad neznamená, že ty se nemáš chranit? Děvče :zed:

Nechráním se, protoze jsme se o detech bavili a proste rekl mi, ze kdyz se to stane tak se to stane, ze me na potrat posilat nebude.

pazitka
Kelišová 5063 příspěvků 16.04.18 20:03
@UkecanáEll píše:
Nechráním se, protoze jsme se o detech bavili a proste rekl mi, ze kdyz se to stane tak se to stane, ze me na potrat posilat nebude.

vypadá to na tehu, udělej si test

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 16.04.18 20:04

@UkecanáEll ok to je dobře. Jistě tedy máte finanční prostředky aby jste se o mimčo postarali. Tak ti radim ten test. Bolest bradavek se může někdy objevit jako příznak těhotenství. Taky nemusí ale nejdřív bych udelala test. Po zpoždění cca 4dnech co píšeš už by to na testu bylo vidět. Z vysledku testu bych potom jednala dál.

UkecanáEll
Nováček 10 příspěvků 16.04.18 20:05

@pazitka tak ja ho zitra koupim a uvidim, jen musim fakt z ranni moci? Rada bych vedela hned na cem jsem

UkecanáEll
Nováček 10 příspěvků 16.04.18 20:10
@lachtanice86 píše:
@UkecanáEll ok to je dobře. Jistě tedy máte finanční prostředky aby jste se o mimčo postarali. Tak ti radim ten test. Bolest bradavek se může někdy objevit jako příznak těhotenství. Taky nemusí ale nejdřív bych udelala test. Po zpoždění cca 4dnech co píšeš už by to na testu bylo vidět. Z vysledku testu bych potom jednala dál.

Myslim si, ze extra penize problem nebudou, urcite by miminko chudak nebylo a melo by babicku (jeho maminku, ktera na dite cekala 10 let) vysnene vnoucatko. Tak ja ho zitra koupim a uvidim co bude. Dekuju ti moc

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 16.04.18 20:10

@UkecanáEll jestli máš nějaký doma tak ho zkus teď.

lachtanice86
Závislačka 4725 příspěvků 16.04.18 20:12

@UkecanáEll není zač. Ať to vyjde. Partner je starší že babička ceka na vnouce 10let, od tvých 12 když ti je 22?

Příspěvek upraven 16.04.18 v 20:16

UkecanáEll
Nováček 10 příspěvků 16.04.18 20:14

@lachtanice86 doma nemam, ale zitra koupim, dekuju uvidime:)

karkarka
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 16.04.18 20:15

@lachtanice86 zajímavé,že v breznu byla na rizikovce a s příťou natahovali ruku pro hmotnou nouzi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama