Bolest v podbřišku i po sebemenší námaze v 12tt

Anonymní
21.4.21 15:22

Bolest v podbrisku i po sebemensi namaze v 12tt

Ahojte holky,

omlouvam se za anonym, o tehu jeste nikdo nevi. Vim, ze v 1. trimestru podbrisek atd muze pobolivat, ze se napinaji vazy u delohy, roztahuje se atd. Jsem jedna ze stastnych, kterym se v podstate vyhly tehotenske nevolnosti a pokud „nic nedelam“, tak me neboli vubec nic. Mam kancelarskou praci a pracuji i z domu, takze ted te namahy tolik proste nemam. Ale jakmile jednou za den, dva si parkrat drepnu k pradlu, parkrat se predklonim, abych neco sebrala ze zeme a sejdu a vyjdu schody, zacnou hrozne bolesti v podbrisku. Nekdy ustanou, kdyz si sednu a odpocinu si, dneska ale uz boli par hodin. Nedelala jsem vubec nic namahaveho, jen opravdu asi 10krat drep k lehke veci a parkrat predkloneni.

Proto jsem z toho tak vyplasena. Ma to nektera z vas podobne prosim? Podotykam, ze pokud jen chodim, nic me neboli, ale pri opravdu i sebemensi namaze zacne toto. Takze to nechapu, normalne maminky zvladaji tak 100krat vic. Nejsem precitlivela, ale prijde mi, ze teda nic velkeho nedelam, na to, abych mela pokazde takove bolesti. A dnes je to teda extrem.

Dekuji za rady a zkusenosti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.4.21 17:20

Každé těhotenství je jiné, nesrovnávej se s ostatními. Některá celé prozvrací, jiná proleží, další do porodu denně běhá… Dělej to, na co se cítíš, co ti tělo „řekne“. Když chce odpočinek, tak odpočívej, pak se okolo dítěte nalítáš dost. Za měsíc může být zase všechno jinak a zase třeba budeš všechno v klidu zvládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
22.4.21 20:37

Já si na začátku těhotenství přišla uppne neschopná a že nic nezvládám. Je roavda že já mohla stát v práci u pásu, doma veset prádlo a takové věci xale jakmile jsem šla ven na procházku po 10minutach jsem nemohla ani chodit jak mě bolelo břicho. Pak jsem se z toho vzpamatovavala pár dní. Nakonec jsme se s dr domluvili že půjdu na neschopenku.
Něco na tom bude že každá ženská zvládá těhotenství jinak. Jsme teď ve 3 trimestru a mám nejvíc energie za celé tehu a břicho už mě taky vůbec neboli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat