Bolest v podbřišku jako příznak těhotenství

18
21.5.20 08:21

Bolest v podbřišku jako příznak těhu

Dobrý den,

potřebovala bych radu od zkušenějších :) Snažíme se o miminko.
Ovulaci jsem měla 11.5-16.5.2020, P. Styk proběhl 7.5.2020 a 14.5.2020.
Asi před třemi dny jsem začala pociťovat bolesti v podbřišku, a citlivější prsa, můžou to být příznaky? nebo to může být jen začátek menstruace? Na test je ještě hodně brzy, ale zajímal by mě Vás názor :) 8o :roll: :nevim:

Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4202
21.5.20 08:26

Příznaky jsou okolo 5-6tt nejdříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.5.20 08:28

@lampicka11
co jsem pročítala příspěvky tak některé ženy mají příznaky i mnohem dříve. :) Každá jsme jiná. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1501
21.5.20 08:37

@Blondý28 byla jsem 7× těhotná a jakékoliv první příznaky související REÁLNĚ s těhotenstvím jsem měla vždy až ve 2 měsíci, takže nejdříve tak od toho 5-6 týdne. Souvisí to s vzestupem hladiny HCG.

Příznaky, které máš, spíš souvisí s přílišným pozorováním vlastního těla v souvislosti s přáním otěhotnět.

Samozřejmě tu bude spousta žen, které budou tvrdit, že příznaky měly dříve, ale dle mého názoru trpěly tím samým sebepozorovacím syndromem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11887
21.5.20 08:39
@Blondý28 píše:
Dobrý den,

potřebovala bych radu od zkušenějších :) Snažíme se o miminko.
Ovulaci jsem měla 11.5-16.5.2020, P. Styk proběhl 7.5.2020 a 14.5.2020.
Asi před třemi dny jsem začala pociťovat bolesti v podbřišku, a citlivější prsa, můžou to být příznaky? nebo to může být jen začátek menstruace? Na test je ještě hodně brzy, ale zajímal by mě Vás názor :) 8o :roll: :nevim:

Děkuji :mavam:

Ahoj,

těžko říct, muže to být příznak těhotenství i menstruace a někdo má prostě příznaky vsugerované.

Já jsem třeba prakticky od druhého dne u obou těhotenství měla pocit kamene v podbřišku, uplně mě tížil :lol: :oops: ale opět nevím zda to nebyla sugesce, protože jsem byla 2× těhotná na první pokus a těžko říct, zda bych tyto pocity měla pokaždé. Ale já oba první trimestry měla nafouklý a plný podbřišek, pocit těžkosti :-) Ale to mívám i první dny MS :nevim:

Nezbývá než čekat na test. Držím pěsti :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.5.20 08:42

@chs.jasmin
díky, no to je ale strašný, to čekání.. 8o :-D
ty bolesti v podbřišku trvají už asi tři dny v kuse a to jsem takto dříve neměla.
vždy jen den MS a to hrozně bolestivé… toto je odlišná bolest i jiný pocit, ale také to může být z nervů nebo opravdu ta sugesce, ale to mu se mi nechce moc věřit :nevim: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.5.20 08:47

@Petrusska007
Ty brďo 7× těhotná, tak to je teda úctyhodné :-O

Tak mě nezbyde nic jiného než počkat až bude vhodné si dělat test.
Snažím se na to nemyslet, ale myslím na to kudy chodím, takže je to asi opravdu od stresu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4716
21.5.20 08:58
@Blondý28 píše:
@Petrusska007
Ty brďo 7× těhotná, tak to je teda úctyhodné :-OTak mě nezbyde nic jiného než počkat až bude vhodné si dělat test.
Snažím se na to nemyslet, ale myslím na to kudy chodím, takže je to asi opravdu od stresu. :nevim:
Řeknu ti to asi takto - vždy, když jsem měla „příznaky“ ještě před MS, tak to bylo jen přehnaným pozorováním a přání je otcem myšlenky. 4 těhotenství a fyzicky jsem něco začala pociťovat pokaždé až kolem 7. tt. I když je pravda, že teď naposledy jsem den před očekávanou MS měla takový nezvyklý tlak v podbřišku, ale vzhledem k tomu, že těhotenství je neplánované, ani mě tahle varianta nenapadla a přisuzovala jsem to blížící se MS.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.5.20 09:01

@Michelle_M

měla bych to dostat 26.5.-27.5.2020, tak to bude nejspíš příznak MS :-( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1156
21.5.20 09:01
@Blondý28 píše:
@lampicka11
co jsem pročítala příspěvky tak některé ženy mají příznaky i mnohem dříve. :) Každá jsme jiná. :nevim:

ano, některé mají příznaky i několik hodin po oplodnění :)
především pak tady v příspěvcích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.5.20 09:04

@Berry77
no to je spíše fakt taková touha, a víra, že se to povedlo, až se to náhodou povedlo :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4202
21.5.20 09:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4716
21.5.20 09:06
@Blondý28 píše:
@Michelle_Mměla bych to dostat 26.5.-27.5.2020, tak to bude nejspíš příznak MS :-( :,(

To už vydržíš, ještě aspoň přes víkend… Jak dlouho se snažíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.5.20 09:19

@Michelle_M

necelé 3 měsíce, budu to muset vydržet… ale děs 8o :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6032
21.5.20 10:10

@lampicka11 To není pravda…to je jak u které ženy. Nektera je citlivější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama