Bolest v podbřišku, mimoděložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 17:23
Bolest v podbřišku, mimoděložní těhu?

Ahoj těhulky, maminky,
měla jsem pozitivní těhu test, objednala jsem se k doktorovi a ten mi řekl, že nemůže vyloučit mimoděložní těhotenství, ale zatím nelze polohu plodu poznat. :?
Zítra jdu na testy do nemocnice, ale mám hrozný strach. Strašně mě bolí podbřiško už od včera. Včera to byla spíše bodavá bolest a dnes celý den jako když mám dostat menstruaci. Krvácení se tedy prozatím nedostavilo, ale i tak z toho nemám dobrý pocit. Také doktor na ultrazvuku viděl nějak moc tekutiny a je možné, že to je z cysty, prý mi ale více řeknou zítra v nemocnici, protože toho uvidí více. (Jsem ve velmi raném těhu).
Chtěla bych se vás zeptat, máte nějaké zkušenosti s tím, že jste měli něco podobného, ale nakonec se zjistilo, že je všechno v pořádku a miminko se narodilo? :oops: jsem z toho ze všeho dost nesvá a nemůžu se na nic soustředit :zed: dokonce i z práce jsem musela jít domů :roll:
Omlouvám se, pokud tu toto téma je, jen bych ráda věděla zkušenosti. Moc Vám děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 17:35

U mně si taky mysleli, že se jedná o mimoděložní těhotenství. Vzali mi vejcovod a nakonec se ukázalo, že plod byl celou dobu v děloze, avšak ne naživu. Takže mi udělali ještě revizi a pak mi konečně začalo klesat HCG. Snad se Vám nestane, to co mně.

luciie88
Kecalka 180 příspěvků 23.07.19 19:05

Mám za sebou mimoděložní i normální tehu a u mimodelozniho jsem měla bolesti jako při MS, stejně tak ale i u těhotenství klasického v děloze. Pokud je to velmi ranne těhotenstvi, tak se ještě může ukázat. Důležité je teď sledovat hladinu hcg a jestli se v děloze těhotenstvi objeví, mělo by být vidět nad 1000 jednotek hcg. Doktoři často zbytečně straší, tak držím palečky až to dobře dopadne.

luciie88
Kecalka 180 příspěvků 23.07.19 19:07
@Anonymní píše:
Ahoj těhulky, maminky,
měla jsem pozitivní těhu test, objednala jsem se k doktorovi a ten mi řekl, že nemůže vyloučit mimoděložní těhotenství, ale zatím nelze polohu plodu poznat. :?
Zítra jdu na testy do nemocnice, ale mám hrozný strach. Strašně mě bolí podbřiško už od včera. Včera to byla spíše bodavá bolest a dnes celý den jako když mám dostat menstruaci. Krvácení se tedy prozatím nedostavilo, ale i tak z toho nemám dobrý pocit. Také doktor na ultrazvuku viděl nějak moc tekutiny a je možné, že to je z cysty, prý mi ale více řeknou zítra v nemocnici, protože toho uvidí více. (Jsem ve velmi raném těhu).
Chtěla bych se vás zeptat, máte nějaké zkušenosti s tím, že jste měli něco podobného, ale nakonec se zjistilo, že je všechno v pořádku a miminko se narodilo? :oops: jsem z toho ze všeho dost nesvá a nemůžu se na nic soustředit :zed: dokonce i z práce jsem musela jít domů :roll:
Omlouvám se, pokud tu toto téma je, jen bych ráda věděla zkušenosti. Moc Vám děkuji.

Ještě se zeptám kdy byla poslední MS a jak dlouhé jsou cykly, normálně kolem 28 dní?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:15

@luciie88 ano 28 dní a poslední ms byla 19.6. Já jsem nikdy těhotná nebyla, je to moje první zkušenost, tak netuším, zda jsou bolesti v podbřišku normální. Ale na TT jsem měla druhou čárku velmi slabou a na ultrazvuku skoro plod nebyl vidět. Doktor mi to potvrdil především z výsledků krve. Jen viděl velké množství tekutiny a ukazoval mi cystu, ale moc se k tomu nevyjádřil. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 20:16
@Anonymní píše:
U mně si taky mysleli, že se jedná o mimoděložní těhotenství. Vzali mi vejcovod a nakonec se ukázalo, že plod byl celou dobu v děloze, avšak ne naživu. Takže mi udělali ještě revizi a pak mi konečně začalo klesat HCG. Snad se Vám nestane, to co mně.

A mohla jste poté otěhotnět? Toho se bojím nejvíce. Ještě žádné miminko nemám :(

Holkaholkaa
Kecalka 172 příspěvků 23.07.19 21:55

Mela jsem velké bolesti v podbrisku a krvácela jsem.. podezření na mimodelozni.. nastesti se to nepotvrdilo a za par dni videl na utz mimi v děloze..drzim palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 08:51
@Holkaholkaa píše:
Mela jsem velké bolesti v podbrisku a krvácela jsem.. podezření na mimodelozni.. nastesti se to nepotvrdilo a za par dni videl na utz mimi v děloze..drzim palce

Já teď sedím v nemocnici, před půl hodinou mi brali krev, čekám na výsledky a potom na vyšetření :roll:
Je tu semnou můj partner a je už ze mě na prášky, protože smýšlím strašně negativně. Snad se poštěstí a řeknou mi dobré zprávy :zed:

Holkaholkaa
Kecalka 172 příspěvků 24.07.19 09:42

Jak jsi dopadla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 11:32

@Holkaholkaa tak mi doktor řekl, že hladina hcg se za dva dny zvedla o polovinu, což je v pořádku a vypadá to na nitroděložní těhotenství s tím, že mi praskla cysta, ale tak dramaticky to nevidí. Potvrdí mi to ještě v pondělí, protože teď tam skoro nic na ultrazvuku není vidět, ale sám osobně si myslí, že to bude v pořádku. Tak mě dost uklidnil :hug:

Holkaholkaa
Kecalka 172 příspěvků 24.07.19 12:03

Vidis tak super:)

luciie88
Kecalka 180 příspěvků 24.07.19 13:14

Podle mě je ještě brzy a miminko se ukáže :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 19:26

Děkuji holky, snad mi to v pondělí doktor potvrdí  :srdce:

Váš příspěvek
Reklama