Bolest v podbřišku, píchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 09.01.18 22:22
Bolest v podbřišku, píchání

Ahoj, už asi 4 dny mě chvílema bolí v podbřišku jakoby jak při MS, ale méně a k tomu občas mě tam píchá. Bolí mě to když delší dobu jdu, když se předklonim nebo se mi stává, ikdyž se směju, tak mě to začne bolet víc. A často chodím čůrat. MS mám mít až 14.1. a těhotná být asi můžu, ikdyž ovulace byla asi 1.1. a za tu dobu by vajíčko uhnízděné nebylo. Možná jen, že ovulace proběhla dřív. O miminko se snažíme teprv měsíc, takže nikam nějak nepospícháme, jen mi je ta bolest divná. Napadl mě možná zánět močáku, ale nevím. Co myslíte vy?

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 09.01.18 22:29

Mne treba od ovulace az do MS taky pobolivalo, tlacilo a pichalo v podbrisku a tehotna jsem byla, normalne to nemivam ;) tak drzim palce :hug:

Petruna21
Echt Kelišová 9785 příspěvků 09.01.18 22:32

Zánět močaku to by tě musela bolet při curani a to asi neboli ne? Tak určitě těhotná být můžeš uvidíš zda Ms přijde nebo udělej test :)
Držím palečky :kytka:

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 09.01.18 22:32

Já právě nikdy takový bolesti neměla, tak nevím. Jen třeba jestli to není ten močák :nevim:

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 09.01.18 22:34

Já právě minulej měsíc měla zpoždění a mimi nebylo plánovaný. Ale oba nás to naštvalo, tak jsme se rozhodli, že to zkusíme :D takže uvidíme, snad nepřijde no, ale doufám, že to nebude něco horšího :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9785 příspěvků 09.01.18 22:40

@Adlys Močak to určitě nebude to tě bolí pořád hlavně při curani :roll:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.01.18 22:40

No, a při tom čůrání to nebolí, nepálí? Hlavně ke konci? S tou častou návštěvou WC bych se trochu obávala toho zánětu (nebo i při nachlazení chodí člověk častěji).

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.01.18 22:42
@Petruna21 píše:
@Adlys Močak to určitě nebude to tě bolí pořád hlavně při curani :roll:

No, z počátku to nemusí být tak brutálně výrazné, hlavně jestli hodně pije, tak by si toho všimnout hned nemusela…

Aj, teď jsem si všimla, že píše, že už 4 dny. Tak to močák nejspíš nebude, to už by se ten zánět rozjel víc…

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 09.01.18 22:46

@Petruna21 No já zánět nikdy neměla, tak nevím :)
@klamonožka nebolí ani nepálí :nevim: tak nevím co to může být

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 09.01.18 23:01
@Adlys píše:
@Petruna21 No já zánět nikdy neměla, tak nevím :)
@klamonožka nebolí ani nepálí :nevim: tak nevím co to může být

Já mám bohužel bohaté zkušenosti. :roll: Ale jestli to máš už 4 dny a nepálí to (ani nepálilo), tak bych to na zánět močáku neviděla.

Petruna21
Echt Kelišová 9785 příspěvků 09.01.18 23:07
@klamonožka píše:
Já mám bohužel bohaté zkušenosti. :roll: Ale jestli to máš už 4 dny a nepálí to (ani nepálilo), tak bych to na zánět močáku neviděla.

Taky bych neřekla jelikož to by se rozjelo a bolelo by to :think:

Adlys
Povídálka 32 příspěvků 09.01.18 23:10

By mě zajmalo co to je :zed: těhotenství si tak nějak nemyslim, jiný příznaky nemám :nevim: a aby mě při smíchu to tam uplně vždycky píchlo? nevím no, uvidím jestli přijde MS a když jo a bolesti budou trvat skočim k dr

Kykunka
Kecalka 141 příspěvků 10.01.18 00:10

@Adlys nebo to budou jenom zaražený prdy taky jsem to tak měla že mě píchalo v podbřišku, když jsem se smála nebo když jsem měla i sex a byli to jenom prdy ;) uvidíš a nebo máš štěstí a budeš mít na TT //

18verca
Stálice 80 příspěvků 10.01.18 08:57

No já měla zánět mocaku jednou 4 měsíce, nemohla jsem se ho zbavit a při curani mě nepalelo ani jednou a doktor říkal ze záleží na jaké straně mocaku mas ten zánět a v břichu mě taky pichalo celou dobu :(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 10.01.18 09:29

@Adlys ja pri tehotenstvi taky jiny priznaky nemela…jen to pichani a tlaky v podbrisku ;) nikdy jsem to az do MS nemela, to az jsem pak zjistila tehotenstvi ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama