Bolest v podbříšku po fyzické námaze

Anonymní
17.9.20 20:34

Bolest v podbříšku po fyzické námaze

Dobrý den Žádný příspěvek jsem tady o tom nenašla.
Chtěla bych se zeptat, jsem 8+5tt a včera jsem měla větší fyzickou námahu. Dnes mě píchá na pravé a levé straně podbřišku a na pohmat mě bolí. Myslíte že to přejde nebo je to tím jak se roztahují vazy nebo to může být něco vážnějšího a měla bych jít raději k doktorovi? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1447
17.9.20 20:58

Mě to bolelo teda i bez námahy, takže za mě v pohodě, roztahují se vazy. Ale pro klid bych zašla, ale podle mě to nic nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
17.9.20 21:03

Nebude to nejspíš nic vážného taky jsem měla takové bolesti ale po chvilce to přešlo..pozdějc jsem měla pak tlak v podbříšku při rychlé chůzi a doktorka mi doporučila brát hořčík od té doby je to o moc lepší..určo to řekni doktorce a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
17.9.20 21:24

Me boli bricho cele tehotenstvi, at uz se hybu nebo ne, casto me nekde neco tlaci nebo picha. Dle doktora je vse ok, tak asi je to normalni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
17.9.20 21:30

@Markétka111 zkus brát hořčík s béčkem fakt to pomáhá…navíc v těhu klesá a potřebuješ ho doplňovat víc…na tu bolest břicha je to top + na křeče v nohou je to taky zázrak ty mě ještě k tomu trápí :zed: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
702
19.9.20 21:59

Není třeba nikam chodit, protože i kdyby se něco stalo, tak doktor stejně v takhle raném stádiu nemá jak pomoct. Budete zbytečně okrádat o čas sebe i jeho. Z toho musí být každý doktor nadšený, když za ním někdo jede kvůli píchnutí… Námahou to ale nebude. Těhotná není ze skla. Prostě se to všechno roztahuje. Bude se vám to dít i bez té námahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
21.9.20 15:19

Měla jsem to stejné až do konce 2 trimestru. Ze začátku jsem měla silné křeče a i takové pichání jak popisuješ ty. Dokonce jednou v noci jsem ve 12tt měla tak silné bolesti, že jsem myslela, že potratím, ale cca po 20 minutách to přešlo. Doktor mi doporučil magnesko a řekl že někdo to tam mívá. Že je to tím jak se roztahuje děloha. Ale kdyby ty silné křeče trvaly déle než půl hodiny tak mám hned jet (ty jsem měla asi dvakrát, ale ne delší než 20min) Taky jsem to měla často bolesti po větší fyzické námaze i v pozdějším stadiu těhu a to mi řekl, že se nemam tak přepínat. Že tím tělo říká, že toho má dost… a je pravda že vždycky když jsem to přepiskla, tak druhej den sem trpěla a byla úplně mrtvá 😁 takže zkus magnesko a trosku se šetřit :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama