Bolest v podbřišku a prsou po MS

303
23.3.21 08:50

Bolest v podbříšku po MS a prsa

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda jste některá zažila že jste dostala normálně MS a po skončení cca 2-3dny po Vás bolelo v podbřišku jako při ovulaci nebo před MS.. Menstruace mi skončila 7.3 a hned jsme na to skočili.. Dělali jsme to každý den i přes plodné dny. Ccaa 6 dní po skončení MS mně začali bolet i prsa celé, trochu se i nafoukli a mám je fakt citlivý. Já jelikož je mám malý tak to na sobě vidím. Včera jsem se psychicky zhroutila ani nevím proč měla jsem divnou náladu celý den. Až když přišel přítel tak mi řekl že je se mnou něco jinak. Že jestli si toho nevšímám řekla jsem mu že vůbec ne.. Prý jsem začala jist jinak, chovat se jinak, prý mám jiný prsa, jsem naladová, až taková bláznivá kolikrát 8o.. Já nevím vůbec jsem si ničeho nevšimla až do včera. menstruaci mám mít až 3.4 :?
Prosím stalo se to někomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.3.21 08:57

@Vercas123 Je možné že by jsi byla těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
23.3.21 09:09

@Ahojdamartina Může být, ale já se vůbec netestovala ani minulý měsíc nějak jsem to teď při té koroně zahodila za hlavu.. Ale je pravda že minulý měsíc cca 3 dny před menstruací mně bylo celou noc špatně fakt jako, že jsem se nemohla ani zvednout z postele jak jsem se bála abych se nepoblila nebo nepos..V den menstruace mně ani nebolelo břicho druhý den trochu.. A já trpím na křeče.. Prsa mně většinou začali bolet třeba 12 dnů před MS klasika PMS ale teď se cítím jako bych měla PMS už tak 8 dní.. Přítel chce abych si udělala test ale po tak dlouhém snažení co jsme měli se mi už ani testovat nechce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.21 09:32

@Vercas123 Test bych taky zkusila.
Pokud bude negativní, zašli bych k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
23.3.21 10:13
@Ahojdamartina píše:
@Vercas123 Test bych taky zkusila.
Pokud bude negativní, zašli bych k dr.

Asi nejspíš ano horší je ze tam je až příští týden.. Dám vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 13:51

@Vercas123 No my zase chtěli jít s holkama na neurologii ale je tam taky až prostí týden.

• Citovat
  • Nahlásit
303
25.3.21 09:27

Holky tak v 10:30 mám být u doktora. Prsa.. To když se večer otočím nebo mně přítel obejme bolí jak prase.. A v podbříšku mně občas trochu dloubne v právo.. Menstruaci mám mít až za 9 dní což by jedině znamenalo buď mikozu nebo něco jiného.. Lepší je ale to že mně při močení nic nebolí ani nepálí nesvedí. Jen mám dole furt mokro v noci jsem si myslela že jsem to dostala ale nic.. Tak jsem si včera udělala ráno test a byl tam malý náznak i v limitu ale fakt jsem se musela zadivat po asi 3 hodinách bylo vidět trochu lépe.. Po té dnešní noci jsem si dnes ráno udělala znovu a ta čárka byla o něco více vidět.. Šlo vidět že je to trochu rozpité ale čárka byla tenčí než kontrolní pak po půl hodině byla vidět už trochu víc.. Ale stále tenká tak teď nevím jestli riska nebo zda mám naději.. Vůbec jsme se nesnažili tak nevím ale je pravda že sex jsme měli od skončení menstruace a skončili jsme asi před 3 dny že dáme chvíli pauzu.. No bud to může znamenat že jsem měla ovulaci dřív nebo nevím.. Každopádně to dneska všechno řeknu doktorce.. Dám vám vědět.. Přítel mi furt říká že těhotná prostě jsem že jsem naka jiná že i mě chutě na jídlo se trochu změnili že prsa mám tak skoro o číslo větší.. Jsem z toho akorát smutná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
25.3.21 13:40

Tak prý jsem úplně v pořádku že těhotenství zatim nevidí. Že kdyby náhodou mi meškala menstruace tak že se mám dostavit.. Tak teď jsem mimo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 21:31

Psychika delá hodně pokud si mimi přejes. Ja mela a mám pred ms i po ms snad všechny těhu přiznaky co existují a snad i ty na které jestě nepřisli. Posledni ms mi meškala 12 dnů a to jsem si rikala že uz, ale byla to pouze přemíra stresu. Takze pokud neuvidim jasné 2 čárky na testu uz nevyšiluju :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
303
26.3.21 06:16
@Anonymní píše:
Psychika delá hodně pokud si mimi přejes. Ja mela a mám pred ms i po ms snad všechny těhu přiznaky co existují a snad i ty na které jestě nepřisli. Posledni ms mi meškala 12 dnů a to jsem si rikala že uz, ale byla to pouze přemíra stresu. Takze pokud neuvidim jasné 2 čárky na testu uz nevyšiluju :mrgreen:

Já se vlastně ani nějak nesnažím je mi skoro 23 let a teď v téhle hnusné době nevím nevím.. Také jsem teď přišla o práci protože nám zavřeli restauraci takže spíš bych byla ještě ve stresu.. Samozřejmě že bych si dítě nechala byla bych šťastná :lol: ale zas když ne tak se ne zbláznim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat