Bolest v podbřišku po ovulaci

Anonymni
13.7.09 10:55

Bolest v podbříšku po ovulaci

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli některá nevíte nebo nemáte vlastní zkušenost s tím, co znamená píchání v podbříšku po ovulaci. Pár dní po ovu bych si řekla, že je to nidace vajíčka, ale mně to začalo prakticky hned po ovulaci (vím přesně, kdy byla, protože docházím na folikulometrii) a pobolívá mě pořád. Dneska jsem 7 DC.
Navíc v grafu BT to podle teplot prokazatelně na ovu nevypadá - teplota dostatečně neskočila nahoru a ani moc neroste, ale vím jistě, že ovulce byla :roll:
Neměla jste to některá? Děkuju předem za odpovědi…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.7.09 10:59

Ahoj,

mě je celkově zle od ovu (pocity na zvracení, bolest v podbřišku, malátnost). Zjistila jsem, že se v tom svým těle čím dál víc neorientuju :-D
Takže asi nedokážu poradit :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.7.09 13:00

Ahoj,
i já občas mívám při ovulaci bolesti, píchání v podbříšku. Docela silný a drží se mě to pak i několik dní.
Poprvé, když se mi to stalo, tak jsem zašla i do nemocnice-měli jsme totiž odjíždět na dovolenou. Podruhé jsem zašla na gyndu. Ani jednou mi nic nenašli, jen doktor říkal, že mám na děloze nebo na vaječnících, už přesně nevím, nějakou tekutinu, která se asi uvolnila při ovulaci a ta mě tam tlačí.. Takže jednou za čas se mi to stává :-(
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
48
13.7.09 13:00

Ahoj,já to mívám taky jak ty:od ovulace až po další měsíčky mě střídavě pobolívá (píchá) v podbřišku.nevím proč? už jsem to říkala i svému lékaři,ale ten na to v podstatě nějak moc nereagoval-prohmatal mě a řekl dobrý.mě to ale normální nepřipadá.taky jsem si už kolikrát naivně říkal,že to píchání bude asi zahnizďování vajíčka a ono nic…byla bych ráda,kdyby se ještě někdo ozval,kdo má podobný problém a jestli se nějak vyřešil.dík. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.7.09 14:27

A je vám u toho i na zvracení? Nebo jen ta bolest?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.7.09 14:34

Není mi u toho právě vůbec nic, jenom to pobolívá. Ne, že by to byla velká bolest, ale je to cítit. Je to i na různých místech - jednou napravo, pak zas dole, vlevo…

Ovulační bolest pár dní kolem ovu chápu, ale tohle je fakt už sedmý den za sebou… Říkala jsem si, jestli to není třeba cysta, ale byla jsem v den ovu na ultrazvuku a to by tam snad doktorka něco viděla…

Anonymní 1

• Nahlásit
  • Citovat
11
14.8.09 06:57

Ahojky holky, obnovuji tema. I ja se s pichanim v podbrisku setkala po ovulaci. Zvlastni bylo, ze jsem se s tim setkala poprve az kdyz jsem se snazila prvni a druhy mesic otehotnet. POdruhe uz to bylo tak bolestive ze jsem navstivila dr.-bohuzel ji to nezajimalo. A navic jsem testovala a mela jsem pozitivni tehu. test ale mesntruace stejne prisla o nekolik dni pozdeji. Znovu se pichani v podbrisku objevilo, kdyz mi na imunologii nasli protilatky a lecily 3 mesice prednisonem a nesmeli jsme mit styk. Pak jsme meli povolene snazeni a hned prvni mesic se objevilo pichani v podbrisku. Podle me to byly opet protilatky. Ale je to jenom moje domnenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.8.09 11:52

Bolesti v podbřišku

Luculka píše:
Ahojky holky, obnovuji tema. I ja se s pichanim v podbrisku setkala po ovulaci. Zvlastni bylo, ze jsem se s tim setkala poprve az kdyz jsem se snazila prvni a druhy mesic otehotnet. POdruhe uz to bylo tak bolestive ze jsem navstivila dr.-bohuzel ji to nezajimalo. A navic jsem testovala a mela jsem pozitivni tehu. test ale mesntruace stejne prisla o nekolik dni pozdeji. Znovu se pichani v podbrisku objevilo, kdyz mi na imunologii nasli protilatky a lecily 3 mesice prednisonem a nesmeli jsme mit styk. Pak jsme meli povolene snazeni a hned prvni mesic se objevilo pichani v podbrisku. Podle me to byly opet protilatky. Ale je to jenom moje domnenka.

Tak já mám něco podobného, od ovulace postupně tlaky a po několika dnech bolesti v podbřišku, střídá se levá a pravá strana jakoby na vaječnících, v období, kdy se snažím otěhotnět. Mám k tomu zvýšenou teplotu od 37 do 37,5, jsem unavená, celkově se necitím dobře, těhotenské testy mi vyšly negativní. Gynekoložka shledala všechno v pořádku, prý bolestivá ovulace… no tak opravdu nevím, stav stále trvá, občas je to lepší, občas horší, tak čekám, až dostanu menstruaci. Takže by mě zajímalo, na cože ti zjistili ty protilátky? Moc jsem to nepochopila. Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
12681
29.8.09 12:51

jo při ovulaci někdo mívá bolesti i 14dní. já to podle nich poznám, trvají mi asi 2-3dny. prý je to tím jak se nějak uvolní to vajíčko. Na netu jsem četla že některý ženy musí zavolat i rychlou jak jim je zel. Prý je to normální syndrom. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.8.09 09:45

Re: Bolesti v podbřišku

Na imunologii mi zjistili protilatky na spermie a trofoblast. Takze kdyz jsem mela bolesti v podbrisku nekolik dni po ovulace, tak to nejspis znamenalo ze jsem byla tehotna a embryo se snazilo uhnizdit ale protilatky tomu branily…

• Nahlásit
  • Citovat
3086
31.8.09 14:44

Ahoj holky. Musím se přidat. Asi rok mám bolesti v podbříšku. Vše začalo jak jsem vy:,–(ila antikoncepci a pomalu se to rozjíždělo. Teď mám pravidelně ( podle mě okolo ovulace ) bolestí v podbříšku a někdy mi přijde, že to vystřeluje do pravého vaječníku a do zad. U gynekologa jsem byla ( asi 4× ), také pak na urologii ( zda nejde o moč. měchýř ). Závěr - jsem v pořádku. Urolog ani gynekolog nic nezjistitli. Bylo mi řečeno, že to může být cokoliv. Může to být od páteře, endometrióza, moč. měchýř, děložní vazy ( bolí to po divočejším sexu ) atd. Řešila jsem to dost dlouho ale závěr je, že jsem ok. Doktor ještě říkal, že jediná spolehlivá metoda jak zjistit, jestli je vše v pořádku je laparoskopie :roll: Já už to teda nebudu řešit, protože se za chvíli chceme snažit o prcka ( a až to nepůjde, tak ať mě vnitřně prohlížejí jak chtějí ) ale jinak bych to asi řešila dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.8.09 18:33

mÁM NĚCO PODOBNÉHO VŽDY OD OVULACE DO MENSTRUACE MÁM BOLESTI V PODBŘÍŠKU..VŽDY SI MYSLÍM ŽE BY TO MOHLÍ BÝT TĚHU :-( A PAK JEN ZKLAMÁNÍ :-( JSEM Z TOHO DOCELA NERVOZNÍ…NAVÍC OD OVULACE DO MENSTRUCE SEMNOU NENÍ K VYDRŽENÍ JSEM NÁLADOVÁ A NEMÁM CHUŤ NA SEX :-( ACH JO BLBÉ HORMONY :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
977
11.12.10 18:34

Mám to samé, od ovulace (v říjnu dle UTZ, tento měsíc dle ovu testu) až do MS mně pobolívá břicho, nejdřív na vaječníku, později je to takové spíš pnutí v místě dělohy. Nejde ale o žádné píchání a ani to není rozhodně bolest k nesnesení. Možná to nějak souvisí s uvolněním a následným putováním vajíčka podbřiškem. O cystu, snad, nejde, předpokldáám, že by byla „poznat“ celý měsíc a na jednom místě, ne vždy jen posledních 14 dní cyklu a navíc „bloncající“ podbřiškem :-) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
11.12.10 20:01

ahoj devcata tak ja mam to same od ovulace az do ms me poboliva v podbrisku.jinak jsem nevedela ze bolesti jsu az po ovulcemyslela jsem ze jsou vzdy pri ni.nebo to tak neni dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
21.1.11 19:07

Ahoj, my se snažíme o mimčo třetí měsíc. První den PM byl 2.1. teď mě dva dny zpětně bolí v podbřišku a někdy pravý vaječník, jako když to mám dostat, ale slaběji. Včera jsem byla u doktorky a podle ultrazvuku , akorát mám víc prokrvenou dělohu. Říkala, že to může být začátek těhu nebo také začátek menstruace. Dneska jsem si dělala test a nic. Asi je ještě brzo na test. Nikdy jsem neměla takové symptomy, tak nevím…Setkaly jste se s tím už některá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama