Bolest v podbřišku po ovulaci

Napsat příspěvek
199
2.12.19 23:28

Obnova diskuze

Ahojky holky jak jste tedy dopadli. Narazila jsem na vaši diskuzi. Chci se zeptat.. minuly měsíc klasicky PMS. Pak jsem dostala menstruaci při které mám vždy křeče ale v tuto menstruaci to bylo jen takové pobolivani a dloubani pod břichem trvalo to asi 5 dni furt v kuse. Od té doby tzn. Od 10.11 až do dnes jsem Nela šílené křeče šla jsem k DR asi před týdnem a ta mi rekla ze tam vidí folikul ze nemám žádné cysty ani nic jiného pak se bolest posouvala ale i do boku do beder do krize i na trisla. Teplotu mám od MS 36,9 až 37,3 2 dny po tom co jsem byla u doktorky jsem byla v práci a šílené to začalo bolet. Dloubani pichani, tahání šílený a šlo to sz do zad. Když jsem si chtěla sednout musela jsem si pod zadek dat měkké jelikož mne bolelo když jsem si sedla normálně. Bolí to střídavě práva a pak i levá. Jsou to i vaječníky a pod bříškem. Teď jsem řešila 3 denní zacpu. Nevíte někdo co to muže být.. k dr jdu na kontrolu až za týden rekla mi ze to muže být gravitida ale když jsem tam měla ten folik? Mám i více příznaků a všeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
2.12.19 23:35

Bylo mi až na omdleni, šílené návaly horka pak zase zima. Zánět to žádný není dělala mi i CRP a při močení to nijak nebolí.. menstruaci mám mít zas za 9 dni.. teď se cítím jako při PMS. Bolava prsa, občas mne tedy poboliva podbrisek, šílené nadýmání, po jídle tak po 2 hodinách zase hlad, něco mi říká ze jsem v nepořádku. Tohle jsem ještě nikdy nezažila. Také jsem furt hrozne unavená..asi rok jsme se snažili o mimi ale pak když to neslo a byla v práci sezóna jsme se na to vyprdli musela jsem šílené makat takže n to nebyl skoro ani čas byli jsme rádi když jsme se tulili 2-3× do měsíce. Takže jsem na to úplně přestala myslet nějak mne to preslo.. ale teď když jsem měla tu divnou MS a bolesti už skoro měsíc mi říkají ze je se mnou něco jinak. A jsem z toho vystresovana a ještě když mi ta dr rekla ze je možná gravitida. Test jsem si dělala cca týden po té ms což mi vlastně nic neukaze..jsem z toho blbá..poraďte pls

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama