Bolest v podbřišku po porodu

620
22.7.13 11:01

Bolest v podbřišku po porodu

Ahoj holky, jsem 3 týdny po porodu a už druhý den mi docela slušně bolí v pobřišku, je to vždy chvilkové a hlavně na pravé straně jakoby vaječník, ale i celá děloha, ten vaječník mi připomíná ovulaci, ale to je asi blbost, když plně kojim ne? Zvláště, když jsem musela brát Clostillbegyt, abych vůbec nějakou ovulaci měla abych mohla otěhotnět :zed:.. Nemohli mi tam něco nechat? Ultrazvuk mi po odchodu nedělali :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
22.7.13 11:07

Blbost je myslet si, že při plném kojení jsi chráněná před ovulací :lol: Myslíš, že neexistují dětičky narozené 10m od sebe :mrgreen: Řekla bych ovu, takže tipuju na konci šestinedělí ms, to potěší, že :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
22.7.13 11:09

@Andrej91 nechat ti tam něco mohli. pokud máš pochybnosti tak jdi k doktorovi. já měla ovulaci ještě v šestinedělí a to jsem plně kojila takže bych se na nějaké pověry že kojení chrání zvysoka vyprdla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
22.7.13 11:10

Ja hlavne tipuji, telo se dava dohromady!! Jsi jen tri tydny po porodu!!! A ultrazvuk se pri odchodu nedela. Kdyz mas pocit, ze je neco v neporadku jdi k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
900
22.7.13 11:24

Myslím, že to bude ovulace, ale jestli máš pochybnosti, tak si zajdi k doktorovi.

U nás v porodnici dělají ultrazvuk při odchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
22.7.13 11:26

@Misakkk asi vsude jinak. Me ho delal az muj dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
22.7.13 11:30

@Gladys @paola white To já vim že kojení neni antikoncepce, ale u měl ovulace nikdy nebyla spontálně, jen pod vlivem léků, né že by mi to vadilo, kdyby se tělo dalo dohromady ;).. Jinak ta ms je fakt skvělá, zvláště když ještě když stále po porodu krvácim :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
22.7.13 11:37

@Andrej91 no po porodu se může dít cokoliv. ne jedna neplodka má druhé dítě přirozeně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
22.7.13 11:40

@Andrej91 vím tady o dvou holkách, které mají druhé oplodnění přirozené, napoprvé mají obě dvojčata z umělka, napodruhé mají přirozeně, jedna otěhotněla 4m po porodu, druhá tuším 8m po porodu a věřím, že takových dětí je tu hafo. Ani neplodnost není antikoncepce :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
620
22.7.13 11:49

No tak zatim je čas, ale kdyby se nám druhé podařilo přirozeně a bez věčného chození po doktorech, bylo by to super ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14679
22.7.13 12:01

Může to být i cysta, já jí měla takto taky po porodu a dost velkou 6cm, tak určitě si zajdi k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama