Bolest v podbřišku při análním sexu a na velké

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 18:38
Bolest v podbřišku při análním sexu a na velké

Ahoj, omlouvam se za anonym ale není to pro ně lehký téma. Jsem po dvou dětech, a mám ráda anální sex, bohužel poslední dobou se děje něco divného.. přítel se nemusí dostat skoro ani dovnitř a už mě bolí podbřišek takže musí přestat, když jdu na velkou též mě bolí podbřišek. Nikde jsem to tu nenašla a zajímá mě zda to má někdo stejně. Pravý vaječník nemám díky nezhoubnemu nádorů a vůbec nevím kam stím jít nebo tak.. hlavně je mi to docela trapný.. je mi 23. Já nevím asi to zní celé nějak divné ale nevím kde jinde to řešit..???? děkuju Vám a prosím bez kritických komentářů :)

Reakce:
Teresa.p
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 24.03.19 18:41

po 2 tehot muzes mit pokleslou delohu. prober to s gynekologem a nestyd se. je zvykly resit delikatni zalezitosti.

Halamka
Závislačka 4019 příspěvků 24.03.19 18:42

Proktolog, kolonoskopie. Gynda taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 18:44

Děkuju Vám strašně moc. :oops:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8677 příspěvků 24.03.19 19:13

To je na doktora,to muze byt veci. Prolaps rekta,vnitrni hemeroidy,endometrioza… :nevim:

Lujza031
Kecalka 337 příspěvků 24.03.19 21:01

Souhlasím s Teresou.p a určitě bych se na gyndě zeptala. A neboj, není to nic za co by ses měla stydět. Já mám mladou doktorku, tak by mi to nevadilo, ale u staršího doktora nevím :oops: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 23:02

Doktorovi jsem psala email,všechno mu popsala a mám se zastavit :oops: :oops: :) :lol: :lol:

Váš příspěvek
Reklama