Bolest v podbřišku při chůzi

15
21.10.19 13:57

Bolest v podbřišku při chůzi

Ahojte, máte někdo zkušenost s bolestmi/tlakem, který přejde až v píchání v podbřišku při chůzi? Jsem v 31tt a posledních pár dní, když jdu trochu déle, ale ne na tůru, třeba 1km mě začne bolet podbřišek tak, že si musím sednout, to hned bolest ustoupí a za chvíli můžu zase kousek jít. Co to může být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.19 14:04

No co by to mohlo být. Jsi v docela pokročilém stadiu těhu a mimčo už něco váží. Můžou to být vazy dělohy. Taky jsem to tak mela ;)

• Citovat
  • Nahlásit
11514
21.10.19 14:22

Musis víc odpočívat..ses už v 31tt tak to tak prostě je. dítě je větší a tak tlačí všude možne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
21.10.19 14:55

Ve 31tt jsem měla to samé. Teď jsem ve 35tt a je to ještě horší. Někdy mám pocit, že mi malej vypadne. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 15:09

To znaam

To znám, takže klid a radši lež, spi, koukej na filmy užívej si klidecek a čas pro sebe, čti knížky, koukej na YouTube maminy a témata co do porodnice, co pratelné moderní pleny, co bys dovybavila. Mrkni na Aliexpress co vše za pár šupů pro mimco seženeš. A hlavně prostě klid! Nic ti nikam neuteče a ten kdo to tvrdí, tak toho moc nezažil nebo žil v jiný době. Blbý negativní kecy neposlouchej. Uvolni se :srdce:
Tak paaaaaa :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat