Bolest v podbříšku při pohybu na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 11:09
Bolest v podbříšku při pohybu na začátku těhotenství

Hezký den, holky, nevíte, prosím, co by to mohlo znamenat nebo nemáte s tím některá zkušenost. Jsem v 8 tt, doteď vše probíhalo v naprostém pořádku, potvrzená srdeční akce. Pokud ležím nebo sedím vše v pořádku bez bolesti. Avšak když vstanu nebo vykonám nějaký „prudší“ pokyb cítím silné píchání v podbříšku, za bříško se musím chytit, chvíli počkat, ale i tak to není ideální až do chvíle než si zase sednu. Dneska můj doktor neordinuje a jsem z té bolesti dost nervozní. Děkuji za Vaše rady a zkušenosti.

Reakce:

Makito
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 26.10.18 11:14

možná by to mohlo být roztahování dělohy, myslím, že pokud nemáš nějaké špinění nebo krvácení, tak to bude v pořádku. Kdyby tě to obtěžovalo i po víkendu, tak zavolej svému doktorovi. Ještě mě napadá zácpa, tím jsem dost v 1. trimestru trpěla. :*

Celina
Závislačka 3351 příspěvků 26.10.18 11:28
@Anonymní píše:
Hezký den, holky, nevíte, prosím, co by to mohlo znamenat nebo nemáte s tím některá zkušenost. Jsem v 8 tt, doteď vše probíhalo v naprostém pořádku, potvrzená srdeční akce. Pokud ležím nebo sedím vše v pořádku bez bolesti. Avšak když vstanu nebo vykonám nějaký „prudší“ pokyb cítím silné píchání v podbříšku, za bříško se musím chytit, chvíli počkat, ale i tak to není ideální až do chvíle než si zase sednu. Dneska můj doktor neordinuje a jsem z té bolesti dost nervozní. Děkuji za Vaše rady a zkušenosti.

zažívala jsem na začátku totéž a dost mě to vyplašilo, neboj, jé to jen tim, jak se napínají vazy, navíc děloha se rychle zvětšuje. Pomáhalo mi vyvarovat se prudkých a rychlých pohybů, především při vstávání. Tak hezky pomalinku :mavam:

FreakyBee
Stálice 81 příspěvků 26.10.18 11:28

Je to normální - jednak se děloha roztahuje, a jednak se do ní mimčo zavrtalo a tvoří se placenta. Což u někoho má, u někoho nemá projevy. U m+ to taky tak bylo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 11:32

@Makito @Celina @FreakyBee Děkuji moc, holky, to víte, první těhu a jsem ze všeho vyplašená jako zajíc, samozřejmě se hrozně bojím v takto časném těhotneství potratu :-(

Makito
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 26.10.18 11:35

Tak hlavně přeji klidné těhulkování :*

rozand
Závislačka 3142 příspěvků 26.10.18 11:40

Úplně normální. A je to podbřišek, s krátkým i.

lachtanice86
Kelišová 6458 příspěvků 26.10.18 12:05

úplně normální a hoď se do klidu, jinak se zblázníš

Adula99
Povídálka 21 příspěvků 27.10.18 09:08

Ahoj, ja jsem ve 12tt a i obcas me to jeste ,,pichne”, ale je to normalni, ja to mela snad do 10tt. Snad to brzo pomine, ale nemej strach, bude to vsechno dobre :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 20:23

Holky, dnes mi vynechala ms, vzdy presna, ale druhy den me strašně bolí žaludek. Nezvracim. Dle kalendáře bych mohla být v 5 týdnu, je normální bolest žaludku bez zvracení?? :D jedno dítě už mám ale to mě pro změnu bolel děsně podbřišek, jako bych měla ms…diky :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >