Bolest v podbřišku při pohybu v 7 měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronikapaige
Povídálka 33 příspěvků 13.04.19 14:31
Bolest v podbřišku při pohybu v 7 měsíci

Ahoj máte prosím taky takový problém nebo jen já? Jsem 26 týden při drepu nebo rychle vstanu, při zvohnuti mě hrozně píchá v podbřišku, dokonce i točení hlavy, neustále mě i bolí hlava, na gyndu jdu až 30.4 jinak beru magnesium kvůli tvrdnuti břicha taky pociťují nahoře u žaludku hrozný tlak jakoby tahnuti myslíte že to můžou být pošliči? stává se mi to když třeba jsem delší dobu na procházce je to dost nepříjemný při pohybu.. Díky za rady :mavam:

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2097 příspěvků 13.04.19 16:38

Podle mě je to normální. Nezohybej se, nedělej prudke pohyby. Mám to taky, tak se setrim. Miminko má už min místa a když ho zmacknes, tak to holt bolí. Máš nižší tlak možná, proto se ti to i hlava. Já mám hodně nízký a nesmím mít hlavu níž než srdce, jinak se taky kacim. Pokud to nejsou krece v klidu, neřešila bych.

Térouš
Echt Kelišová 8625 příspěvků 13.04.19 16:53

@Veronikapaige mě bolí pořád něco. Jsem těhotná potřetí. Patří to k tomu

Kajka9
Závislačka 3832 příspěvků 1 inzerát 13.04.19 18:56

To nad pupkem na hoře mi taky delalo je to jak se vytahuje deloha

Kukynka128
Nováček 10 příspěvků 13.04.19 20:12

Tak mě teda jeden den šíleně začlo bolet nad pupkem (29tt) ani jsem se nemohla nadechnout natož hýbat, tak jsem jela na pohotovost a tam mi řekli ze je vše v pořádku, ze mrnous nakopl asi branici takže hořčík a odpočívat a bolelo to snad 3 dny :lol: :lol:

Veronikapaige
Povídálka 33 příspěvků 13.04.19 20:42

Asi máte pravdu holky děkuji za odpovědi ;) :) a pokud třeba i sedíte bolí vám boky? Takový tahnuti i při dechu.

Váš příspěvek
Reklama