Bolest v podbřišku při sexu v poloze na pejska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
minimarshmallow
Povídálka 25 příspěvků 28.02.18 22:10
Bolest v podbřišku při sexu v poloze na pejska

Ahoj, uz mam nejakou dobu dostat ms. Kdyz jsem vcera s pritelem na to skocila tak pri poloze na pejska me to boli, jakoby me neco tlacilo v podbrisku. Stejne to mam i v poloze na konicka a vubec nevim, co je spatne :nevim: ted premyslim, jestli to neni treba stolice :D ale to asi ne :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Klopotkova
Echt Kelišová 8307 příspěvků 28.02.18 22:12

Jé, to je roztomilé, jak krásně popisuješ ty polohy - na pejska, na koníčka :P :srdce: :andel:… jinak radu nemám

minimarshmallow
Povídálka 25 příspěvků 28.02.18 22:14

@Klopotkova ono se tomu rika i nejak jinak? :D

Yasmina21
Kecalka 453 příspěvků 28.02.18 22:16

Ahoj, může to být cokoliv (cysta, infekce…). Dělala jsi si těhotenský test, když ti mešká MS? :kytka:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.02.18 22:21

Tak nedělejte polohu na pejska :think: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 22:24

Taky to tak mívám, obzvlášť v období před ms. Taky mi vrtalo hlavou, čím by to mohlo být. V těhotenství jsem se dozvěděla, že mám zakloněnou dělohu, možná to bude tím + zvětšená sliznice. To je má teorie, protože jiné problémy nemám.

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 28.02.18 22:25
@minimarshmallow píše:
Ahoj, uz mam nejakou dobu dostat ms. Kdyz jsem vcera s pritelem na to skocila tak pri poloze na pejska me to boli, jakoby me neco tlacilo v podbrisku. Stejne to mam i v poloze na konicka a vubec nevim, co je spatne :nevim: ted premyslim, jestli to neni treba stolice :D ale to asi ne :lol:

mě to dělà zezadu, směrem k páteři. není to bolest, ale tlak. nepříjemnej. kdyby to dělal nějak hrubě, asi to bolí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 22:33

A jo, špatně jsem četla, tobě mešká ms. To by klidně mohlo být i těhotenství. :palec:
Anonymní z 22:24

minimarshmallow
Povídálka 25 příspěvků 28.02.18 22:52

@Yasmina21 tehotna nejsem, vzdy jen s kondomem :) driv jsem mela cyklus po 28 dnech a jednou jsem mela zpozdeni asi 5 dni a ted uz je to 6. Ted jak jsou mrazy, tak mam hodne zanety, ktery mi opozdi ms, takze to muze byt i tim :)

minimarshmallow
Povídálka 25 příspěvků 28.02.18 22:55

@malá_holka no je to takovej tlak, ale hoodne neprijemnej :D

minimarshmallow
Povídálka 25 příspěvků 28.02.18 22:56

@Petruna21 vsak delame i nejake jine nez jenom tuhle. Ale nekdy me to boli a nekdy zase ne ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.02.18 22:58

@minimarshmallow Aha, tak to je zvláštní tak nejaky problém u doktora si třeba byla? :)

minimarshmallow
Povídálka 25 příspěvků 28.02.18 22:58
@Anonymní píše:
A jo, špatně jsem četla, tobě mešká ms. To by klidně mohlo být i těhotenství. :palec:
Anonymní z 22:24

me meska ted skoro porad.. vzdycky se opozdila tak o 2-3 dny, ale ted, jak jsem sexualne aktivni, tak meskam asi 5 nebo 6 dni.. je to celkem na palici :D

minimarshmallow
Povídálka 25 příspěvků 28.02.18 23:00

@Petruna21 jeste ne, ale chystam se tam. Ne zrovna kvuli tomu. Ale na prohlidku. Kdyz me to neboli porad, tak nemam moc ani duvod :P

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.02.18 23:03
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >