Bolest v podbřišku, prsa, nevolnost, negativní test

Anonymní
5.4.21 21:49

Bolest v podbřišku, prsa, nevolnost, negativní test

Ahoj,
Chci se zeptat na radu,
S pritelem se snažíme o miminko a já mám hrozne bolesti v podbrisku, někdy až píchání, chvíli vlevo a pak vpravo, bolest zad, mám citlivá prsa, nafouklé břicho, bolest hlavy, nemůžu spát a ze všeho je mi na zvracení. HA jsem nikdy nebrala, menstruaci mívám pravidelně. Další mám dostat za 8 dní a takhle předem mi špatně nebývá. Dva dny zpátky jsem si dělala test a byl negativní, asi musím počkat až jestli přijde menstruace..ale z toho čekání jsem hrozne nervózní + v práci tahám těžké věci, atd. tak chci vědět co nejdříve, že jsem v tom. Myslíte si že je tam šance? A nebo kdy nejdříve by mi mohl test něco ukázat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
5.4.21 21:53

8 dni pred MS jeste nemas vajicko ani zavrtane, natoz abys mela takhle silne tehu priznaky.

Myslim, ze sis to bohuzel vsugerovala a moc se pozorujes…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.21 21:55

8 dní do menstruace… a víš kdy byla ovulace? To by bylo hrozně blízko, pokud nebyla na začátku cyklu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1603
5.4.21 21:56

Prestan se pozorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
5.4.21 22:00

Me taky bylo blbe tyden pred ms a bolely me zada. A mela sem chute na to co nesnasim. Ale ja mam ms totalne nepravidelne takze to je asi rozdil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4004
5.4.21 22:10

Je moc brzo. Udělej si test až po vynechání MS. Je úplně jedno, jestli ti test něco ukáže před MS, stejně to s ní pořád může odejít. První tři měsíce jsou buď a nebo stejně. Tahání těžkých věci je podle mě ten první měsíc úplně jedno… takže zklidni hormon a počkej na MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat