Bolest v podbřišku, řešit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 16:03

bolest v podbřišku, řešit ?

Ahoj holky, potřebuju se zeptat. S přítelem jsem spala 3 dny hned po sobě, vždy to byla alespoň dvě kola a pohybovalo se to kolem hodiny i víc. První den vše proběhlo v pořádku, žádná bolest, nic. Druhý den mi během pohlavního styku tekla krev a dále jsem ani nešpinila, jen mě začalo bolet tam dole (v místě, kde se nachází vaječníky). Bolest nebyla neúnosná a dokonce i na pár hodin zmizela, s přítelem jsme pak měli hezký večer, romantika apod. Byla chuť, tak jsme se spolu vyspali znova a opět byla během pohlavního styku krev. Od té doby se strašně svírám v bolestech v podbřišku, celou noc jsem nespala pač mi to bolest nedovolila a jednu chvíli byla tak ukrutná až mi tekly slzy. Když chodím bolí to také. Přítel má penis normálních rozměrů, nikdy s tím nebyl problém. MS mám dostat 6. Tého. Mám si zajet na pohotovost, nebo k obvodnímu lékaři, nebo co radíte? Nechci aby jsem to začala řešit moc pozdě… :nevim: Děkuju, mějte krásný den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1932
3.1.22 21:42

No ano, proboha! Jděte k lékaři. A pokud brečíte bolestí, tak klidně na pohotovost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat