Bolest v podbříšku - střeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mimush
Povídálka 15 příspěvků 11.02.19 14:42
Bolest v podbříšku - střeva

Dobrý den,
mám takový dotaz. Již delší dobu (cca 3 měsíce) mě často bolí v pravém podbřišku, jakoby jak je slepé střevo. Je to taková slabší tupá bolest. Někdy je to denně, někdy mám i týden klid. Dále mám problémy se stolicí, mám jí často řidší, chodím někdy i vícekrát denně a občas mám po velké potřebě na papíře trochu krve.
Na začátku ledna jsem s těmi bolestmi šla k praktické doktorce, poslala mě na krev, kvůli zánětu (nic nenašli) a na sono, kde mi pan doktor přes to místo vůbec nepřejel a samozřejmě nic nenašel. Proto mě paní doktorka poslala na gastro. Tam jsem objednaná ale až za měsíc a to na sondu do žaludku (netuším proč). Takže jestli mě pošlou i na kolonoskopii, tak to bude až za delší dobu. A já už jsem z toho samozřejmě na nervy, protože v tom vidím rakovinu a jsem v ještě větším stresu než normálně.
Co myslíte holky, mohli by to být jen hemoroidy? Myslím si, že vnější mám určitě, jestli vnitřní to netuším. Nebo neměla jste některá z vás takový problém?

Reakce:
Mimush
Povídálka 15 příspěvků 11.02.19 14:46

Ještě bych k tomu chtěla dodat, že mě paní doktorka poslala i na gynekologii a tam bylo také vše v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >