Bolest v podbřišku v 27tt 3dny po sobě

577
16.1.20 22:40

Bolest v podbřišku v 27tt 3dny po sobě

Ahoj maminky už 3 dny mě pobolívá v podbřišku, většinou je to po nějaké činnosti, někdy jen tak i když nic nedělám :nevim: minulý týden v pátek jsem byla u své dr na gyndě a napsala mi nějaké ATB co se rozpouštějí ve vodě, že by to mělo od toho pomoct. :nevim: Nezdá se mi, že by mi to pomohlo. Do toho mi bříško sem tam během dne ztvrdne, měla to některá z vás podobně? Nemůže to být roztahováním dělohy? Pohyby normálně cítím :) takže věřím, že drobek je v pořádku. Taky mě napadlo, že je už hlavičkou dole, tak nemůže mi třeba někam takhle tlačit? Jsem 28+0 dneska :)
Děkuji za každou odpověď. ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11528
16.1.20 22:43

@Satiaa tvrdnuti břicha v tomto týdnu je normální děloha trénuje na porod.. jinak to nebude ATB a ale magnesko…
A jinak pobolivani podbřišku je taky normální dítě už je větší všude tlačí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
16.1.20 22:46

@Kajka9
Magnesko mám taky, na to ona přímo říkala, že je to i na zánět močových cest a tak, jako prevence, mě totiž sem tam štípalo při čůrání a občas mě to i svědí, ale je to vždycky jednodenní záležitost. No drobek měl v pátek kilo :) a taky je hodně aktivní, ale já s takovou nic moc neudělám 😃 potřebuji doma trochu fungovat a s tím bolením bříška to nejde.. :nevim: :D Každopádně jsem ráda, že je to normální :) i když je ta bolest hodně nepříjemná… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
16.1.20 22:54

@Satiaa A to ti vyšla moč nebo dělala stěry? Že ví, že máš zánět. Fakt se ATB dávají na prevenci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
16.1.20 22:58

@P4ja
Nene nic takového mi nedělala, říkala, že je to spíše jako prevence a že by to mělo pomoct i od toho bolení podbřišku. Já nevím :nevim: ale o ATB se. rozhodně jednalo, říkala to i paní prodavačka v lékárně a těhotné to normálně mohou. Na název už si nevzpomenu, krabičku jsem vyhodila, byla to jednorázová dávka. Vím akorát, že mi to mělo pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4005
16.1.20 23:01

@Satiaa To byl Urifos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
16.1.20 23:05

@Satiaa no já měla rizikové a ležela od 3 měsíce :lol: takže tak no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
16.1.20 23:36

@P4ja Dávají, taky je mám :) preventivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
17.1.20 05:31

@Kajka9
Aha chápu :) tak jasné co by člověk pro toho prcka neudělal že jo… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
17.1.20 13:31

@alena1995
Taky? A pomohlo ti při nějakém problému? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat