Bolest v podbříšku v 3. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Korexada
Kecalka 141 příspěvků 01.11.14 08:54
Bolest v podbříšku v 3. trimestru

Ahoj potřebovala bych poradit. Jsem teď 28+6tt, od včerejška me pobolívá v podbříšku, asi jako kdybych měla dostat menstruaci (tupá bolest). Nejhorší je to když ležím. Naopak když chodím, tak je ta bolest minimální. V pondělí mám jít do gynekologa, počkali byste, nebo byste třeba už dneska radši jeli do nemocnice? Na kontrole jsem byla asi před 10 dny, to jsem si stěžovala, že mě občas pobolívá v podbříšku, doktor mi dal jen hořčík a říkal, že jsem úplně uzavřená. Děkuju za názory.

Reakce:
jančamamča
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 01.11.14 08:59

Já jsem málem porodila ve 28 tt. Bolestem jsem taky nedávala žádnou váhu a málem bylo pozdě. Takže za mě radši 10× jet zbytečně než jednou jedinkrát něco podcenit…

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 01.11.14 09:01

@Korexada Já bych čekala, jestli se to bude zhoršovat, jeď, ale pobolívání je podle mě v pohodě, všechno se tam roztahuje, připravuje a prostě to občas bolí. Já jsem 26+5 a taky mě furt někde bolí. Zkus v leže najít polohu, při které to nebolí (mně třeba není příjemný mít natažený nohy)

terulína
Neúnavná pisatelka 16823 příspěvků 01.11.14 09:39

Jela bych.

petraw
Kecalka 458 příspěvků 01.11.14 10:17

Ahoj, pokud je to tupá bolest, která se dost opakuje, taky bych jela. Samozřejmě občasné sem tam nepříjemné píchnutí v určité poloze nebo námaze je normální, ale pokud to trvá déle, nic tím nezkazíš, když se necháš prohlédnout. Taky jsem byla na začátku těhu na pohotovosti, kvůli slabému krvácení tedy. Věděla jsem, že to nic není, byla jsem po gyn. zákroku, ale pro svůj klid jsem se nechala prohlédnout a nikdo nic neříkal. Stejně jsem na to pořád myslela, tak jsem radši jela a byla jsem v pohodě. POkud máš možnost, tak si k lékaři určitě zajeď. :)
Držím palce

Kopretinkaobecna
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 01.11.14 10:44

@Korexada ahoj, já tohle měla v 35+3 a byla jsem na dva prsty :-). Jela bych pro jistotu na kontrolu. Za to nic nedáš.

Korexada
Kecalka 141 příspěvků 01.11.14 13:22

Děkuji za odpoědi. Už jsem byla na pohotovosti. Prý to zatím na porod nevypadá. Aspoň jsem klidnější

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >