Bolest v podbřišku v 5+3

10
20.9.21 06:36

Bolest v podbřišku v 5+3

Ahojky holky,

dneska v noci jsem se trošku vystresovala, večer mě pobolivalo v podbřišku, což chápu že je normální ale v noci mě probudila už silnější bolest. Nic extrémního co by se nedalo vydržet, po chvilce to přestalo a šla jsem normálně spát, ale nepatrná bolest to taky nebyla. Myslíte že je vše v pořádku nebo mám zajít k doktorovi už dřív? Mám tam jit tento pátek ale říkal že kdyby bylo něco špatně tak mám přijít dřív.
Zas na druhou stranu si říkám, bolesti v podbřišku jsou asi v těhotenství celkem běžné, jen mě vyděsilo, že mě to i probudilo.
Je to moje první těhotenství, tak jsem a asi jeste i budu ze všeho vyjukaná

Děkuji a hezky den :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25334
20.9.21 07:19

Počkej na ten patek, teď je to zbytečné. Bolesti jsou celkem běžné a i kdyby to něco bylo, tak takhle brzo žádný Dr nic dělat nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9968
20.9.21 08:13

@Amalie215 Pokud ti lékař řekl že máš přijít dříve tak běž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35691
20.9.21 08:27
@Amalie215 píše:
Ahojky holky,

dneska v noci jsem se trošku vystresovala, večer mě pobolivalo v podbřišku, což chápu že je normální ale v noci mě probudila už silnější bolest. Nic extrémního co by se nedalo vydržet, po chvilce to přestalo a šla jsem normálně spát, ale nepatrná bolest to taky nebyla. Myslíte že je vše v pořádku nebo mám zajít k doktorovi už dřív? Mám tam jit tento pátek ale říkal že kdyby bylo něco špatně tak mám přijít dřív.
Zas na druhou stranu si říkám, bolesti v podbřišku jsou asi v těhotenství celkem běžné, jen mě vyděsilo, že mě to i probudilo.
Je to moje první těhotenství, tak jsem a asi jeste i budu ze všeho vyjukaná

Děkuji a hezky den :srdce:

Tak běž dřív. Mě nic nebolelo, až když začal kopat do pravého žebra. A to jsem zkraje i lehce krvácela. Bez bolesti. Chodila jsem jen častěji na kontroly a říkali mi, že je to buď a nebo. Miminku už je teď už skoro 7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
20.9.21 08:57

Ahoj, 4-6tt mě taky dost pobolívalo břicho. Doktorka říkala, že je to normální, že nemám plašit. Dokonce i růžový výtok (měla jsem asi 2× a plašila jsem) říkala, že je naprosto normální a k začátku těhotenství to patří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1272
20.9.21 10:02

Me boli bricho fakt dost a od hodne brzkeho tydne, ale srdce na utz v sedmem tydnu bilo. Takze to tak holt nekdo asi ma :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.21 16:40

Me na začátku těhotenství bolelo v podbříšku pořád.. hlavně menstruačně, pokud nekrvácíš, určitě bude vše v pořádku:-) a gratuluji! :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
20.9.21 21:51

Já tak vždycky poznala, že jsem těhotná. Je to normální. Samozřejmě do určité míry. Bude to ok :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
20.9.21 22:42

Me bolelo kazdou chvili od 5tt a boli obcas doted. Jsou noci, kdy se prakticky nevyspim, pak par dni OK a pak znovu. Obcas mam pocit, ze si tam s sebou vzal nozik. Nic nezjistili, pry mam asi pevnejsi svaly a vazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat