Bolest v podbřišku v 6 týdnu těhotenství

23.6.21 00:06

Bolest v podbřišku v 6 týdnu těhotenství

Zdravím, jsem cca v 6 týdnu těhotenství a stále mě sem tam pobolívá v podbříšku, je to normální? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
353
23.6.21 00:18

Ano. Děloha se napíná a roste. Neboj. Pobolívání si ješte užiješ, až si bude děloha dělat v bříšku místo pro sebe a utlačovat ostatní orgány ;)

Neměla by to být ostrá bolest, křeče, krvácení a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
23.6.21 00:19

Ano. Roztahuje se Ti děloha. Jinak takových diskuzí je tu spousta a na googlu taky spousta informací, jen tip pro příště :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15592
23.6.21 01:13

Ano je to normální, byl to u mě jediný příznak těhotenství v prvním trimestru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
23.6.21 05:30

Ano, je to tím jak se zvětšuje děloha. Mně to připomínalo tlak v břiše před ms, v prvním trimestru jsem to měla často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18055
23.6.21 06:41

Jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.21 19:52

@MamculeVerca děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.21 19:53

@Sonarka u mě zatím taky jediný 😊 děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15592
24.6.21 00:39
@Marketa-ptw píše:
@Sonarka u mě zatím taky jediný 😊 děkuji

Já tenkrát pořád čekala, kdy to dostanu, pač jsem nevěděla, že jsem v tom…a někdy to bolelo i dost, taky mi to bylo divné, ale doktorka mi pak říkala, že je to normální, tím jak se roztahuje děloha…u druhého už jsem to tolik neměla…ale v prvním snad nepřetržitě ty první týdny… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.21 09:22

@Sonarka super tak to jsem klidnější :) zatím žádné zvracení což mě překvapuje, doufám že to tak bude i nadále :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15592
24.6.21 13:25
@Marketa-ptw píše:
@Sonarka super tak to jsem klidnější :) zatím žádné zvracení což mě překvapuje, doufám že to tak bude i nadále :D

Já nezvracela ani v jednom těhotenství… V tom druhém jsem teda nevolnosti měla, ale zvracení bylo asi jednou, když jsem si na lačno dala brokolici :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.21 15:11

@Sonarka skvělé! Já se stále cítím dobře 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie