Bolest v podbřišku ve 20. týdnu - vození hnoje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
50
11.5.22 13:16

Bolest v podbřišku ve 20. týdnu - vození hnoje

Včera jsem vezla plná kolečka hnoje, ale asi jen 50 m, jednou.
Asi jsem si namohla břicho, nebo nevím, asi od té doby doby mě pobolí v podbřišku na levé straně, když se nějak pohnu. Jako bych měla křeč v lýtku a pak jak to chvilku potom bolí.
Nemám žádné výtoky.
Myslíte, že to má souvislost s tím hnojem, nebo se třeba v děloze udála nějaká křeč a teď to chvilku bolí nebo co to může být?
Mám strach aby se neodlupovala placenta nebo něco…
Proč jsem zas něco tahala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7528
11.5.22 13:24
@Helena1886 píše:
Včera jsem vezla plná kolečka hnoje, ale asi jen 50 m, jednou.
Asi jsem si namohla břicho, nebo nevím, asi od té doby doby mě pobolí v podbřišku na levé straně, když se nějak pohnu. Jako bych měla křeč v lýtku a pak jak to chvilku potom bolí.
Nemám žádné výtoky.
Myslíte, že to má souvislost s tím hnojem, nebo se třeba v děloze udála nějaká křeč a teď to chvilku bolí nebo co to může být?
Mám strach aby se neodlupovala placenta nebo něco…
Proč jsem zas něco tahala…

Klid. Jsi v období, kdy se deloha vyklenuje ven a vyvaluje se břicho tak táhnou vazy. S hnojem to nemá nic společného. Okolo 18/19tt to je normální, ze to někde pne, bolí, táhne atp. Špatná by byla MS křeč procházející jakoby vnitřkem/ prostředkem bricha. Bolesti po stranách jsou vazy. Mění se ti teď těžiště, takže s největší pravděpodobnosti te do měsíce začnou pobolivat zada a nejspíš i kyčle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
11.5.22 14:13
@hospodki píše:
Klid. Jsi v období, kdy se deloha vyklenuje ven a vyvaluje se břicho tak táhnou vazy. S hnojem to nemá nic společného. Okolo 18/19tt to je normální, ze to někde pne, bolí, táhne atp. Špatná by byla MS křeč procházející jakoby vnitřkem/ prostředkem bricha. Bolesti po stranách jsou vazy. Mění se ti teď těžiště, takže s největší pravděpodobnosti te do měsíce začnou pobolivat zada a nejspíš i kyčle ;)

Snad ano, děkuji, do této doby mě nebolelo nic a těhotenství mámě po ivf, tak se bojim, ale stejně mi to nedá a furt dělám co je potřeba a pak mám výčitky. Už ale začínám cítit i nějaký pohyby, teď jsem citila že kopinká, tak snad to bude ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7528
11.5.22 14:26

@Helena1886 chápu. Jsem po třech potratech s ta psychika proste děla svoje. Kopance jsou fajn, jakmile to začne byt pravidelne, tak hodně uklidni. Jsem 38tt a těším se až bude venku, to člověk už muže alespoň něco ovlivnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
11.5.22 14:56
@hospodki píše:
@Helena1886 chápu. Jsem po třech potratech s ta psychika proste děla svoje. Kopance jsou fajn, jakmile to začne byt pravidelne, tak hodně uklidni. Jsem 38tt a těším se až bude venku, to člověk už muže alespoň něco ovlivnit

To ano, to se máš, to nás čeká ještě dlouhá cesta… Už to bude co nevidět, přeji hladký průběh porodu a zdravé mimi v náručí… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat