Bolest v podbříšku, výtok a pálení při močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beruška1025
Povídálka 38 příspěvků 29.09.14 18:27
Bolest v podbříšku, výtok a pálení při močení.

Nemáte někdo zkušenosti s občasnou bolestí podbříšku (ozve se tak 4× za den, ale vždy jen na chviličku), bílým výtokem husté konzistence a pálení při močení? V podbříšku mě občas pobolívá i normálně, nejspíš kvůli HA :) Výtok mívám také skoro vždy, ale teď je ho o trochu více. Děkuji za odpovědi :) :) :kytka: :kytka:

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 29.09.14 18:35

Mám spoustu zkušeností s lékaři, většinou pomůžou  ;)

Beruška1025
Povídálka 38 příspěvků 29.09.14 18:39

Mě gynekoložka řekla, že je vše v pořádku a nějak extra se s tím nezabývala ;)

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 29.09.14 18:43

No tak nějaký výtok určitě, ale pálení při močení určitě ne, běž k jiné, máš nárok na názor jiného. Nebo rovnou změnu. Pokud neřeší to na co si stěžuješ, není důvod u ní setrvávat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >