Bolest v podpaží, gynekologický výtok

9
29.11.19 09:59

Bolest v podpazi, gynekologicky vytok

Dobry den, jiz pres mesic me trapi bolest uzlin v podpazi. Byla jsem na sono prsou, bricha, trisel i uzlin acaxill. Dle sona vse v poradku, jen uzliny zvetsene cca. do 10mm. Pry ale v poradku. Dle krevniho obrazu, zvysene jaterni testy a potvrzena hranicni zloutenku. Drzim jaterni dietu a za mesic jsem zhubla 8 kg ( dle lekaru budte rada). Na infekfnim vse v poradku pouze krev v moci, prestavam s kojenim cca. tyden, pry se telo pripravuje na menstruaci, ale vytok je takovy mlecny a po probuzeni mi steka po nohou. Bolesti v krizi a problemy se stolici( krev) nemate prosim nekdo zkusenosti? Byla jsem mou PL odeslana na psychiatrii a vsichni na me koukaji a hned to mate psychicky, ale citim ze neco neni v poradku :( :palec: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22972
29.11.19 10:04

@Jujinka58 krev v moči a krev ve stolici se doktorům zdá jako žádný příznak? nevím, radu nemám, ale ty všechny příznaky by mě dost vyděsily - nemůžeš se nějak dostat k nějakému dobrému lékaři, třeba přes známé, přes spolužáky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10964
29.11.19 10:13

Souhlasím s @stinga, evidentně máš objektivní příznaky, takže bych intenzivně pátrala dál po tom, co ti vlastně je. Psychika je mrcha a může udělat hodně, ale potíže se na ní dají svádět až v momentě, kdy jsou všechny ostatní příčiny vyloučené. Navíc opravdu psychika nezpůsobí krev v moči a ve stolici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
29.11.19 10:13

Špatná psychika tomu nepřidá, ale jestli máš tolik komplikací a navíc testy hraniční, tak něco není úplně v pořádku… Co zkusit jiného lékaře? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.11.19 10:38
@stinga píše:
@Jujinka58 krev v moči a krev ve stolici se doktorům zdá jako žádný příznak? nevím, radu nemám, ale ty všechny příznaky by mě dost vyděsily - nemůžeš se nějak dostat k nějakému dobrému lékaři, třeba přes známé, přes spolužáky

Bohuzel, uz jsem presla k jine PL a jsem obednana na gastronterologii, ale az 18.12, cele to zacalo tim ze jsem sla k doktorce s bolesti v podpazi a trislech, a zelenou stolici. Dala mi doxyhexal 200( ani me neprohmatala) ze mam lymfadenopatii) a ja hned po 1 uziti mela nauzeu a skoncila na kapacce na nas interne v nemocnici. Tam mi udelali krevni obraz a pry krome jaterek vse v poradku. Bolest neustupovala tak jsem se obratila na gynekolozku, ta me prohmatala a nic nenasla, vydupala sem si sono prsu ( v poradku) ale bolesti mam stale i v podbrisku a krizi. Orl, chirurgie, infekcni, u otropeda ( zanet zil a dlaha na tyden), kdyz jsem prisla ke gynekolozce s vytokem tak mi dala cipky a pry si bolest namlouvam a beham zbytecne po vsech certech. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9639
29.11.19 11:08

Krev v moči a krev ve stolici si namlouváš, jo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24580
29.11.19 11:22
@Tarinka píše:
Krev v moči a krev ve stolici si namlouváš, jo? 8o

Tak s tim je objednana na gastro, to je v poradku. Na ostatním nic alarmujicicho nevidim, takze nechapu to ORL, sono prsu, chirurgii a infekcni - tam si dosla sama, nebo ji tam někdo poslal? Proc? Mozna to je důvod, proc ma dr. pocit, ze beha po všech certech.
O krvi v moci se podruhe nezminuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.11.19 11:30
@mroe píše:
Tak s tim je objednana na gastro, to je v poradku. Na ostatním nic alarmujicicho nevidim, takze nechapu to ORL, sono prsu, chirurgii a infekcni - tam si dosla sama, nebo ji tam někdo poslal? Proc? Mozna to je důvod, proc ma dr. pocit, ze beha po všech certech.
O krvi v moci se podruhe nezminuje.

Sono prsu kvuli bolesti v podpazi doporucila PL, ORL ( mame v rodine rakovinu hrtanu take zadost PL) chirurg - bolesti v pravem boku a podbrisku a krizi infekcni zaslana chirurgem kvuli te zloutence.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.11.19 11:36

@mroe moc mi od te doby nikdo nekontroloval, prestavam tyden s kojenim a mysli si ze se telo pripravuje na MS, kojila jsem pres rok. Dle meho je ele vytok hodne silny ( nejdriv jen hlen, pote hnede kousky a ted ten mlecny nazloutly) unava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24580
29.11.19 11:36
@Jujinka58 píše:
Sono prsu kvuli bolesti v podpazi doporucila PL, ORL ( mame v rodine rakovinu hrtanu take zadost PL) chirurg - bolesti v pravem boku a podbrisku a krizi infekcni zaslana chirurgem kvuli te zloutence.. :zed:

Sono prsu kvůli bolesti v podpazi je zbytecne, prakticky vždycky je to od pohybového aparatu. ORL nechapu, zadny priznak rakovinu hrtanu nevidim. Bolesti v boku a podbrisku, s krvi v moci (viditelne, na papirku nebo ve vzsledcich laborky?) bych smerovala spis na urologii, ale budiz. Infekci kvůli zloutence - otázka je, jake protilátky nasli zvysene. Predpokladam, ze nakonec nikde nic nenasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24580
29.11.19 11:37
@Jujinka58 píše:
@mroe moc mi od te doby nikdo nekontroloval, prestavam tyden s kojenim a mysli si ze se telo pripravuje na MS, kojila jsem pres rok. Dle meho je ele vytok hodne silny ( nejdriv jen hlen, pote hnede kousky a ted ten mlecny nazloutly) unava

Vidim důvod jen k navsteve gynekologa a gastra, vic nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.11.19 11:41
@mroe píše:
Sono prsu kvůli bolesti v podpazi je zbytecne, prakticky vždycky je to od pohybového aparatu. ORL nechapu, zadny priznak rakovinu hrtanu nevidim. Bolesti v boku a podbrisku, s krvi v moci (viditelne, na papirku nebo ve vzsledcich laborky?) bych smerovala spis na urologii, ale budiz. Infekci kvůli zloutence - otázka je, jake protilátky nasli zvysene. Predpokladam, ze nakonec nikde nic nenasli.

U gynekolozky jsem byla v pondeli, nasadila cipky a rekla ze ona uzliny nehmata, ze tam proste nejsou a neboli, ze si to namlouvam. Dle uterniho sona tam prokazatelne jsou ale nevypadaji nejak patologicky, jen se nevi proc stale boli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.11.19 11:43
@Jujinka58 píše:
U gynekolozky jsem byla v pondeli, nasadila cipky a rekla ze ona uzliny nehmata, ze tam proste nejsou a neboli, ze si to namlouvam. Dle uterniho sona tam prokazatelne jsou ale nevypadaji nejak patologicky, jen se nevi proc stale boli.

Moc v krvi byla v laboratori

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
29.11.19 11:45
@Jujinka58 píše:
Moc v krvi byla v laboratori

@mroe jste zdravotnik? Dle odpovedi bych usoudila ze ano, mohu Vam zaslat vysledky z laboratore.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9639
29.11.19 11:47

Mně to přijde jak něco s játrama, mohlo by to patřit k té žloutence, uzliny se zvětšují, nebo aspoň člověk má pocit takové plnosti i bolesti kdykoli se v těle něco děje, mohla by k tomu patřit ta krev ve stolici…nebo nějaká porucha srážlivosti nebo něco s žílama, k tomu by mohl být ten zánět žil. Samozřejmě je to jen takový typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat