Bolest v podpaží, v rameni a celé ruce až k zápěstí

301
1.2.15 17:41

Bolest v podpaží, v rameni a v celé ruce až k zápěstí

Ahoj všem, prosím o radu. Zítra jdu k lékaři, ale i tak by mě zajímalo, zda máte někdo zkušenost s něčím podobným. Je mi 26 let, mám 14ti měsíčního syna a 10 měsíců jsem kojila. Babička prodělala rakovinu prsu, tak mám hrozný strach, jestli jí taky nemám. Cca před měsícem mě začalo bolet v podpaží, jakoby na okraji prsa, ale jen tak malinko, jen na zmáčknutí. Ale včera to začalo bolet víc, a navíc se bolest rozšířila do ramene a od včera mě bolí úplně celá ruka, i zápěstí, i lopatka. Jsem z toho na nervy. Prsa si furt prohmatávám, žádná bulka tam není, ani nic tvrdého, jsou měkká. Chystám se jít k praktickému dr., ale nevím, nemám raději na gynekologii? Budu ráda za všechny reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Keish-Keish
1.2.15 17:42

Měla jsem stejné příznaky když jsem si natáhla sval

• Nahlásit
  • Citovat
977
1.2.15 17:45

A je to na té ruce, co nosíte dítě? opravdu to může být ten sval, šla bych za praktikem a ten vás případně odešle dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
1.2.15 17:50

Ano, je to pravá ruka, ale zase si říkám, že ta ruka je na váhu dítěte už zvyklá, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
1.2.15 17:54

Ahoj Marky, k lékaři určitě zajdi, ale nejspíš to bude od páteře, respektive skříplí nerv ruky, což se stává velmi často. Pokud se nepletu je velmi snadné to vyléčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5679
1.2.15 18:04

Presne jak pise Dalibor. Vypadá to na skriply nerv.. a pricin muze byt plno..
Ja mam ted to same, bolest pod pazi u prsu, neprijemne na dotek a bolest mi strili do ruky. Nervy vzdy takhle střílí do ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5077
1.2.15 18:37

Souhlas s holkama, je to skříplý nerv. Stává se mi to občas taky, když něco špatně zvednu doma nebo v práci apod. Většinou to po nějaké době rozhýbu a přejde to samo. Zbytečně bych nepanikařila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
1.2.15 19:14

DSC01079.JPG (1 MB)Stáhnout
DSC01080.JPG (1 MB)Stáhnout
DSC01081.JPG (1 MB)Stáhnout
DSC01082.JPG (1 MB)Stáhnout
DSC01083.JPG (1 MB)Stáhnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
1.2.15 19:16

Zkuste si to otevřít, pokud to půjde něco Vám o tom napíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.15 19:36

Ahoj, mám přesně to samé. Asi je to od toho jak nosím malou. Nebo teda už jí budou tři a je čím dál těžší :) tak snad teď taky nezačnu plašit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12495
1.2.15 20:05

@Marky88 Ahoj, já měla v podpaží bulku tak tři centimetry průměr…šla jsem s tím k dotorce a ta mě poslala domů, že to nic není, přestože jsem si stěžovala na bolest a zvýšenou teplotu. Po týdnu se zvětšila a zanítila se mi, měla jsem čtyřicítky…nebylo to nic vážného, asi tukový útvar, ale udělal se mi z ní zánět až k loktu, bolela mě celá ruka. Nakonec jsem to měla hodně rozřezané a na třech místech jsem měla dreny, nic příjemného.
Každopádně, když se ti cokoliv udělá, je lepší to řešit hned, na druhou stranu ale i bulka v podpaží nemusí znamenat rakovinu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48840
1.2.15 20:28
@Keish-Keish píše:
Měla jsem stejné příznaky když jsem si natáhla sval

Taky se mi to stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
1.2.15 20:40

Všem moc děkuji za odpovědi. Bohužel soubory mi nejdou otevřít @Dalibor7 . Zítra ráno jdu k obvodnímu, tak snad to bude ok. Ale asi to opravdu bude nerv, jelikož mi bolest jde už i do nohy. Od té doby, co mám malého, se o sebe dost bojím, takže rozhodně nic nechci podceňovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
717
2.2.15 07:01

Je to cvik na uvolnění toho nervu, ale jestli chceš, pošlu ti ho do mailu, tam to otevřít půjde. Do nohy jde zas jiný nerv, takže máš páteř docela rozhozenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 01:38

@Dalibor7 Prosím mohu poprosit také o ty cviky? Můj e - mail je ***gmail.com Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama