Bolest v právé časti břicha v těhotenství

235
14.5.16 16:44

Bolest v právé časti břicha v těhotenství

Ahojky už od včera mě trápí problém bolí mě pravá část břicha mám problémy se zácpou myslíte že ta bolest na právě straně může s tou zácpou souviset? Bojím jestli to nemůže ohrozit miminko jsem v 8+0 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26739
14.5.16 16:53

@Petruskasv @Petruskasv muze a nemusi, to ti nikdo takto nerekne. Vezmi si glycerinovy cipek a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
14.5.16 17:07

Blbost. zakladatelko, bud v klidu.ja to takhle mela ze zacatku tehu take a i pak obcas v prubehu. je to tim, jak se to tam roztahuje a pripravuje. miminko to urco neohrozuje. a na zacpu mi nejvice pomahalo kysane zeli a hodne vody.bude to dobry, uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
14.5.16 17:25

@wamda trochu si mě uklidnila se zácpou mám problémy i normálně teď jsem jak balón. Nejhorší je že jsem asi imunní vůči všemu 8o. Hodně piju jen vodu bez bublinek jím hodně listové zeleniny. Dneska ráno jsem vypila kefír a snědla jogurt s ovesnýma otrubama a nic. Večer ještě zkusím sušené švestky. Pak už mě napadá pomoct si nějakým šetrným projímadlem které můžu i v těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
14.5.16 17:32

Taky jsem na to trpela, jak v tehu, tak i normalne. chodim tak jednou, dvakrat za tyden.ale uz to neresim. proste kazda jsme jina a nekdo ma metabolismus rychlejsi a nekdo pomalejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26739
14.5.16 17:32

@Petruskasv zkus ty cipky co jsem ti psala. Jsou naprosto neskodny, je to v podstate mydlo. Do deseti minut mas po problemu. Mam to uplne stejne jako ty. Normalne mam se zacpou problemy a v tehotenstvi jsem byla uplne zabetonovana, nepomahalo nic. Jen ty cipky, davala jsem si je obden cele tehotenstvi. Ted to bude to samy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
14.5.16 17:34

@wamda To jsme na tom stejně hrozný moje mamka tím trpí celý život mám to asi po ní zato sestra ta se nají a s posledním soustem jde to bych brala. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
14.5.16 17:36

@Berousik Zkusím předpokládám že seženu v lékárně vid snad mi to od problému uleví stejně jako tobě ještě tři hoďky v práci a hned běžím do lékárny. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26739
14.5.16 17:38

@Petruskasv ju v lekarne. Rekni glycerinove cipky a pro jistotu rekni, ze jsi tehotna. At ti daji ty fakt jenom mydlove. Ma to cernofialovou krabicku. A dej si to az v klidu doma, je to ficak :mrgreen: snaz se to v sobe aspon 10 minut udrzet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
14.5.16 17:42

@Berousik :D už teď mám strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26739
14.5.16 17:43

@Petruskasv :mrgreen: poslu ti do zpravy odkaz na ty konkretni, nejde mi to sem vlozit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
14.5.16 18:27

Taky mě od začátku těhotenství pobolívalo vpravo v podbřišku a při prudkém pohybu jakoby škublo, ale nic to nebylo :nevim: buď roztahující se děloha nebo nafouklý střeva, tak doufám že u tebe to také nebude nic vážného, ale určitě kdyby se ti něco nezdálo zaptej se radši dr.,za to nic nedáš :) mě teda od zácpy zachránili lactobacily, konkrétně jsem si kupovala od firmy Swiss, ale asi je jedno jaké, jen se musí brát opravdu poctivě každý den, jen kdybys chtěla zkusit doporučuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
14.5.16 18:32

@JaneCase Myslím si že to asi nebude nic vážného občas mě takhle pobolívalo břicho ještě než jsem byla těhu když jsem nešla dlouho na záchod ted se spíš bojím aby to nějak neublížilo miminku ale je ještě malinké tak snad ho to nějak neomezuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
14.5.16 19:16

Mě na bolesti břicha kvůli zácpě v těhotenství nejlíp pomáhala rychlá chůze. Hodinku ostrým tempem a na záchod jsem musela skoro dobíhat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
14.5.16 19:27

@Heivka Takhle na mě funguje trampolína ale tu jsem si teď musela zakázat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat