Reklama

Bolest v pravé ruce v zápěstí a na palci

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klára202
Nováček 2 příspěvky 15.03.18 07:37
Bolest v pravé ruce v zápěstí a na palci

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat. V uterý při volejbalu, když jsem odbíjela míč tak mě po odrazu míče zabrnělo v pravé ruce a chvíli brnění přetrvávalo. Později jsem zjistila, že při dotyku na kloubu u palce (kloub se mi zdá být jmenován pip / druhý kloub na palci /) při dotyku bolí. Včera jsem ráno zjistila, že mi při dotyku bolí ihned nad kloubem pravá strana u malíčku. Včera večer jsem si procvičovala ruku jsem pocítila tak jakoby mi v tom kloubu cosi luplo / křuplo a od té doby mě už bolí i bez dotyku. Nemám žádné opuchliny ani modřiny. A od dnešního rána když pohybuji s prsty cítím jako bych je měla nateklé ale nemám, a bolest pořád přetrvává. Chci se zeptat zda stačí svázat to obvazem, namazat mastičkou nebo jít k doktorovi? Zde přikládám obrázky na kterých jsem vyznačila místa kde mě to bolí.
Děkuji předem za odpověď

Reklama

Reakce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 15.03.18 13:45

Být Vámi, šla bych pro jistotu k doktorovi, hlavně, když to máte nateklé.

klára202
Nováček 2 příspěvky 31.03.18 07:24

Děkuji za radu byla jsem tam tehdy a měla jsem to naštíplé no a to by mastičkama nešlo zpravit :D moc děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama