Bolest v pravé ruce v zápěstí a na palci

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klára202
Nováček 2 příspěvky 15.03.18 07:37
Bolest v pravé ruce v zápěstí a na palci

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat. V uterý při volejbalu, když jsem odbíjela míč tak mě po odrazu míče zabrnělo v pravé ruce a chvíli brnění přetrvávalo. Později jsem zjistila, že při dotyku na kloubu u palce (kloub se mi zdá být jmenován pip / druhý kloub na palci /) při dotyku bolí. Včera jsem ráno zjistila, že mi při dotyku bolí ihned nad kloubem pravá strana u malíčku. Včera večer jsem si procvičovala ruku jsem pocítila tak jakoby mi v tom kloubu cosi luplo / křuplo a od té doby mě už bolí i bez dotyku. Nemám žádné opuchliny ani modřiny. A od dnešního rána když pohybuji s prsty cítím jako bych je měla nateklé ale nemám, a bolest pořád přetrvává. Chci se zeptat zda stačí svázat to obvazem, namazat mastičkou nebo jít k doktorovi? Zde přikládám obrázky na kterých jsem vyznačila místa kde mě to bolí.
Děkuji předem za odpověď

Reklama

Reakce:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 15.03.18 13:45

Být Vámi, šla bych pro jistotu k doktorovi, hlavně, když to máte nateklé.

klára202
Nováček 2 příspěvky 31.03.18 07:24

Děkuji za radu byla jsem tam tehdy a měla jsem to naštíplé no a to by mastičkama nešlo zpravit :D moc děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama