Bolest v pravém boku po operaci žlučníku

Anonymní
25.10.20 10:57

Bolest v pravem boku po operaci zlucniku

Zdravim vsechny, jsem 3 tydny po operaci, vypada vse zhojeno, ale tak 4 dny zpet me zacalo bolet v zadech, vpravo pod lopatkou, myslela jsem, ze jde o sval, ale pridala se bolest pod zebry, hodne vpravo, spise v boku, tahne se to az na ty zada a do ruky. Prijde mi to jako jatra, bolest nereaguje na jidlo, jim uz celkem normalne. Spise na pohyb, zmacknuti pod zebry, hluboky nadech, protazeni. Nevim, jestli mam pockat, ze je to po operaci jeste pohmozdene, nebo radeji hned na vysetreni. Mam doma mimco, tak se mi moc nechce. Plyn po operaci uz vyprchal, to me bolelo silene rameno, pak byl klid a tohle zacalo nedavno. Ma nekdo zkusenost? :think: Diky

M

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
25.10.20 12:20

Urcite bez na ultrazvuk, nejdriv si zavolej, co presne ti delali s tim zlucnikem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 13:09
@kalie píše:
Urcite bez na ultrazvuk, nejdriv si zavolej, co presne ti delali s tim zlucnikem?

Brali ho cely, laparoskopicky. Neni to nesnesitelna bolest, uprimne to boli jak pohmozdene svaly nebo zebro, ale vychazi to presne z mist zlucniku/jater. Nijak se to nezhorsuje ani nezlepsuje, citim to hlavne kdyz napnu ruce, zvednu prcka, apod. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1263
25.10.20 15:45

Tim, ze se zlucnik odstrani, se neodstrani problemy s kamenama. Urcite si nyslim, ze by ti chtelo ultrazvuk a krevni testy-jaterni testy, bilirubin, pripadne crp, jestli tam neni nejaka druhotna infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21289
25.10.20 15:57

No, jak to spis vidim na zablokovany zada. A to vazne neni videt na ultrazvuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 20:17
@mroe píše:
No, jak to spis vidim na zablokovany zada. A to vazne neni videt na ultrazvuku.

To si nemyslim, uz jsem mela zada blokle v tech mistech a je to trochu jine. Spis mam pocit, ze kdybych si to tam vevnitr namazala nejakym balzamem, ze se mi ulevi :), v utery jdu na odbery, uvidime. Spise jsem chtela vedet, jestli nekdo po operaci nemel podobny problem.

• Citovat
  • Nahlásit
21289
25.10.20 21:25
@Anonymní píše:
To si nemyslim, uz jsem mela zada blokle v tech mistech a je to trochu jine. Spis mam pocit, ze kdybych si to tam vevnitr namazala nejakym balzamem, ze se mi ulevi :), v utery jdu na odbery, uvidime. Spise jsem chtela vedet, jestli nekdo po operaci nemel podobny problem.

Tak schvalne napis, jestli sjem se trefila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 21:30
@mroe píše:
Tak schvalne napis, jestli sjem se trefila :mrgreen:

Jak moc bych si prala, aby ses trefila :D

Jinak nebrali mi ho kvuli kamenum, ale kvuli polypum. Nikdy jsem nezazila zachvat ani koliku, rovnou mi selhala jatra i ledviny pri porodu, pravdepodobne spise drive, ale ja nic nepoznala. Nahodne nasli polypy a sel ven. Jestli ven musel, to je otazka. Ale to uz neni potreba resit, jen doufam, ze tohle neni nejaky problem uz nafurt, nebo neco spatne s jatry.

• Citovat
  • Nahlásit
217
25.10.20 21:30

Klid… Můžou to být pooperační srusty… Na chirurgii znovu projistitu na krev a ultrazvuk ale nic to nebude neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
25.10.20 21:32

Zvlast pokud je bolest při pohybu… Opravdu nic to nebude pak napiš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21289
25.10.20 21:34
@Anonymní píše:
Jak moc bych si prala, aby ses trefila :DJinak nebrali mi ho kvuli kamenum, ale kvuli polypum. Nikdy jsem nezazila zachvat ani koliku, rovnou mi selhala jatra i ledviny pri porodu, pravdepodobne spise drive, ale ja nic nepoznala. Nahodne nasli polypy a sel ven. Jestli ven musel, to je otazka. Ale to uz neni potreba resit, jen doufam, ze tohle neni nejaky problem uz nafurt, nebo neco spatne s jatry.

Tak to jsi na zacatku neuvedla, nicmene jestli jsi to nepoznala driv, nepoznala bys to ani ted. Bolesti se selhani jater a ledvin neprojevuje. Bude to neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 19:48

Tak hlasim, ze krev i sono v poradku a vypada to na skripnuty mezizeberni nerv :palec:. Pekna svinarna teda. Ale lepsi tohle, nez ze by me zas museli rezat!

• Citovat
  • Nahlásit
21289
31.10.20 19:53

No vida, trefila jsem se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 20:58
@mroe píše:
No vida, trefila jsem se.

Jeste mi porad, jak se toho zbavit :D

• Citovat
  • Nahlásit
21289
31.10.20 21:27
@Anonymní píše:
Jeste mi porad, jak se toho zbavit :D

Cvicit, cvicit..treba jogu..event fyzioterapeut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama