Bolest v pravém podbrisku, můžu být těhotná?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
4.1.22 20:25

Bolest v pravém podbrisku, můžu být těhotná?

Ahoj
Cca od půlky prosince mě bolelo v pravém podbřišku, měla jsem dostat MŠ ale mám ji už dva dny zpožděnou. Bolesti obdobne před menstruaci nebo během ní (bolesti zad, křeče v břiše…)
Když už to bylo hrozný tak se jelo na pohotovost - krev v pořádku, ultrazvuk nic, rentgen břicha nic. Hned druhý den kontrola u obvodaka. Nic, jenom mě doktorka předepsala algifen. Test mě vyšel negativní ale jsou to jenom dva dny zpoždění tak fakt nevím. Původně jsem myslela jestli nejde o zánět vaječníků nebo něco podobného, jenže dole mě nic nepálí, nesvedi, nemám nějaký divný výtok a pohlavní styk mě nebolí (a nekrvacim mimo MS) napadl mě i mocak ale tím jsem trpěla chronicky a ta bolest je fakt jiná. Jsem z toho psychicky vedle a zajímá mě, jestli má někdo z vás podobnou zkušenost a může jít o rané těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5415
4.1.22 21:14

Žlučník?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
4.1.22 21:14
@Yodada píše:
Ahoj
Cca od půlky prosince mě bolelo v pravém podbřišku, měla jsem dostat MŠ ale mám ji už dva dny zpožděnou. Bolesti obdobne před menstruaci nebo během ní (bolesti zad, křeče v břiše…)
Když už to bylo hrozný tak se jelo na pohotovost - krev v pořádku, ultrazvuk nic, rentgen břicha nic. Hned druhý den kontrola u obvodaka. Nic, jenom mě doktorka předepsala algifen. Test mě vyšel negativní ale jsou to jenom dva dny zpoždění tak fakt nevím. Původně jsem myslela jestli nejde o zánět vaječníků nebo něco podobného, jenže dole mě nic nepálí, nesvedi, nemám nějaký divný výtok a pohlavní styk mě nebolí (a nekrvacim mimo MS) napadl mě i mocak ale tím jsem trpěla chronicky a ta bolest je fakt jiná. Jsem z toho psychicky vedle a zajímá mě, jestli má někdo z vás podobnou zkušenost a může jít o rané těhotenství.

Zkus test za další dva dny a uvidis. Ale pokud nebyla zpoždění ovulace, tak už by tam teď něco být mělo. Spíš bych to viděla na cystu, ale to by na ultrazvuku mělo být vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
4.1.22 21:16

Může a nemusí, dva dny zpoždění je hodne malo. Buď přijde má nebo za pár dní udělej znova test :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.1.22 21:21

@Umík Ja právě čekala že mě najdou cystu ale na ultrazvuku nic tak to fakt už nechápu :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 21:48

Zlucnik a podobne brisni koliky by se na utz poznali si myslim.
Ja mela bolest praveho podbrisku prave kdyz jsem tehotna byla, fakt silne ale uz hodne brzy proto jsem i brzy delala test kde se objevil dusik. Takze jsem si byla jista protoze se mi u testu nikdy neobjevil teda jo objevil pri prvnim tehotenstvi.
Ovsem pokud jsem si dobre cetla tak telo nevi ze je tehotne dokud se nezacne vyplavovat hcg hormon tedy ten hormon ktery se hleda na testech. Tim padem pokud by to byl priznak tehotenstvi tak by ruku v ruce melo byt i neco videt na testu na druhou stranu tehotenstvi se bere od 5 IU/I ale testy jsou od 10 IU/I takze pokud mam senzitivni telo ze reaguje vic nez je bezne pak by test byl negativni a i presto by clovek treba citil priznaky. Z toho vypliva ze nezbejva nez pockat dalsi dva dn, a udelat test znovu jestli se hcg nezvysilo :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat