Bolest v právém podbřišku - podezření na slepák

13
24.2.16 15:03

Bolest v právém podbřišku - podezření na slepák

Ahoj mám dotaz jestli jste se někdo nesetkal s podobnou zkušeností. Minulý týden asi ve středu mě začalo pobolívat v pravém podbřišku další den se to zhoršilo a brali mě křeče do pravého podbřišku a bolel mě celkově podbřišek. Chtěla jsem jít na gyndu na kontrolu ale dr. tam bohužel nebyl, tak jsem to neřešila, že to přejde. Ale nepřešlo tak jsem večer zašla na pohotovost. (teplota, nevolnost, nechuť, průjem - nic z toho jsem neměla jen tu bolest) tak mi vzali moč a měla jsem o 1 křížek zvýšenou bílkovinu v moči. Tak dr. usoudila, že to vypadá na zánět močáku (neměla jsem pálení ani řezání). A dala mi antibiotika. Tak jsem je začala brát s tím, že křeče ustoupily a dneska jsem měla jít k obvoďákovi na kontrolu. Ten mě prohmatal s tím, že to vypadá na slepák a že mám pravou stranu ztuhlejší (pořád mě totiž podbřišek pobolívá a občas mě tam píchne). Tak jsem šla na UZ a vše v pořádku, kontrolovali i ledviny i celý spodek břicha a vše v pořádku. Takže jsem šla zpět k dr. vzali mi krev a moč a v pátek budou výsledky. Jinak jsem byla ještě v pondělí na gyndě na prohlídce a tam vše v pořádku. Takže vůbec nebím co to může být :nevim: Myslíte že by to mohlo být od močových cest? byla jsem minulý týden ve vířivce a byla dost špinavá a smrděla 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58722
24.2.16 15:12

@Kampuc proč lezeš do špinavé a smadlavé výřivky? Jinak vyčkej, jak dopadnou testy - když to neví ani dr, tak přes net Ti nikdo problém nevyvěští :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4463
24.2.16 15:15

@Kampuc mně na UZ při zánětu slepáku nic neviděli, měla jsem ho atypicky uloženej. Ale doktor na pohotovosti mě vyšetřil a slepák to byl, neměli pochyb, ještě v noci mě operovali. Ale u mě se to rozjelo rychle, ráno OK, přes den trochu nevolnost, tupá bolest v břiše, večer jsem šla na tu ambulanci v předklonu. Kdo ví, počkej na výsledky a budeš chytřejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.2.16 15:22

U mě ho viděli dobře slepák, že nebyl zvětšený nic. Takže při UZ mi napsali do zprávy že se určitě o zánět nejedná, ale zase obvoďákovi ten UZ taky moc nepomohl.. No nic jiného mi nezbyde než čekat do pátka a je jasný že kdyby se mi bolest zhoršovala tak jedu hned do nemocnice. Jako není to bolest co by se nedala vydržet, chvíli o tom nevím pak za chvíli zase jo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5227
24.2.16 16:08

No na UZ nemusí být nic vidět, ale třeba zkušený doktor to pozná vyšetřením přes konečník podle bolestivosti. Dělali toto vyšetření 2× synovi pro podobné projevy, co popisuješ, ale nakonec to bylyl pouze zvětšené břišní uzliny při angíně. Zánět močáku to být může, nebo to můžou být záněty vaječníků, dělohy, dělali Ti nějaké stěry nebo něco? Já jsem na vaječníky trpěla dost a nakonec jsem kvůli takovým různým zánětům i dost nespecifickým o jeden přišla. A z UZ se na nic nepřišlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.16 16:08

Pro odlehceni…
Taky jsem kdysi mela svoje podezdreni na slepak, bolelo to silene. Byli jsme v tu dobu na svatebni ceste po Francii a chytlo me to ve Versailes. Tak jsme tam sli na kliniku, tam mi udelali veskere testy, stravili jsme tam cely den. No a nakonec mi bylo sdeleno, ze mam zarazeny prdy, strcili mi prst do zadku s nejakym gelem a sli jsme „domu“… 100€ v tahu… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5227
24.2.16 16:09
@Kampuc píše:
U mě ho viděli dobře slepák, že nebyl zvětšený nic. Takže při UZ mi napsali do zprávy že se určitě o zánět nejedná, ale zase obvoďákovi ten UZ taky moc nepomohl.. No nic jiného mi nezbyde než čekat do pátka a je jasný že kdyby se mi bolest zhoršovala tak jedu hned do nemocnice. Jako není to bolest co by se nedala vydržet, chvíli o tom nevím pak za chvíli zase jo..

Typovala bych to fakt na ten vaječník - vejcovod. To na UZ není vidět určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.2.16 16:29
@Zabatko píše:
No na UZ nemusí být nic vidět, ale třeba zkušený doktor to pozná vyšetřením přes konečník podle bolestivosti. Dělali toto vyšetření 2× synovi pro podobné projevy, co popisuješ, ale nakonec to bylyl pouze zvětšené břišní uzliny při angíně. Zánět močáku to být může, nebo to můžou být záněty vaječníků, dělohy, dělali Ti nějaké stěry nebo něco? Já jsem na vaječníky trpěla dost a nakonec jsem kvůli takovým různým zánětům i dost nespecifickým o jeden přišla. A z UZ se na nic nepřišlo.

Na gyndě mě dr. prohlížel a dělal mi jen vnitřní ultrazvuk a nic, prý vše v pořádku. Ale když mě můj obvoďák prohmatával tak mě bolelo vedle pupíku v té oblasti při stlačení. A on si byl skoro jistej že to slepák je když jsem přinesla UZ výsledek tak to mu moc nepomohlo říkal. Tak uvidím zda se to bude zhoršovat nebo ne. Jinak problém na záchod jako že na velko nemám chodím každý den a nebolí mě při tom nic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.2.16 16:32
@Anonymní píše:
Pro odlehceni…
Taky jsem kdysi mela svoje podezdreni na slepak, bolelo to silene. Byli jsme v tu dobu na svatebni ceste po Francii a chytlo me to ve Versailes. Tak jsme tam sli na kliniku, tam mi udelali veskere testy, stravili jsme tam cely den. No a nakonec mi bylo sdeleno, ze mam zarazeny prdy, strcili mi prst do zadku s nejakym gelem a sli jsme „domu“… 100€ v tahu… :mrgreen:

Kdyby to byly zaražený prdy tak bych byla ráda :D docela ted´jsem taková plynatá ale myslím že to mám z těch antibiotik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.2.16 21:39

Tak jsem se dozvěděla krev uz dnes od známého z nemocnice a vše v pořádku… Takze jeste počkám na tu moč. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama