Bolest v pravém podbřišku při a po močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 21:26
Bolest v pravém podbřišku při a po močení

Zdravím :) jsem ve 25tt těhotenství a poslední dobou mě trápí bolest v pravém podbřišku při a po močení. Při močení musím být hodně opatrná, protože bolest se stupňuje až mě to zvedá ze záchodu. Poté mám velký problém vstát a jít si lehnout (poté to ustane asi po 5 až 10 minutách) opravdu jsem ráda, že se doplazim, nemůžu se ani narovnat, takže se spíš plizim. Není to při každém močení. Ale tak 2× denně ano. Krev v moči nemám, včera jsem byla na testech. Prosím anonym, citlivé téma

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 09.07.19 22:55
@Anonymní píše:
Zdravím :) jsem ve 25tt těhotenství a poslední dobou mě trápí bolest v pravém podbřišku při a po močení. Při močení musím být hodně opatrná, protože bolest se stupňuje až mě to zvedá ze záchodu. Poté mám velký problém vstát a jít si lehnout (poté to ustane asi po 5 až 10 minutách) opravdu jsem ráda, že se doplazim, nemůžu se ani narovnat, takže se spíš plizim. Není to při každém močení. Ale tak 2× denně ano. Krev v moči nemám, včera jsem byla na testech. Prosím anonym, citlivé téma

A moč v laborce nebo jen namočili papírek?

Váš příspěvek
Reklama