Bolest v právem podbrisku vystrelujicí do stydke kosti 15tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
77
21.5.22 12:18

bolest v právem podbrisku vystrelujicí do stydke kosti 15tt

Ahoj holky, chci se zeptat, nesetkala jste se některá z Vás s tupou bolesti v právem rohu podbrisku ( spis mírně vpravo hned nad kostí pochvy - vystřelujícím až do stydké kosti? Není to taková ta typická ostrá bolest vazu když napr. vstavam, tu bolest znám, tohle je ale takový docela jiný…je spis lehce bodava a vystrelujici, trvá tak 1,5sec a takto třeba vystreli pravidelně 10× během 15min… Jako kdyby byla naraženina, ale nebolí stále..Vlastně to není bolest, spis nepříjemný pichavy pocit, určitě se z toho nesvijim, ale všimnu si toho když to proste přijde… Trvá to už od včera odpoledne… Myslela jsem ze přes noc přejde, nepreslo :think: Myslím na holčičku…jestli není něco třeba špatně.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
21.5.22 12:35

Mám to taky už do začátku, jsou to vazy, nejsou jen po stranach, ale upony jsou i jinde. Je to rostoucí děloha. Bolí to tam kde se to zrovna napina. Pokud to nejsou svijejici křeče, je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
21.5.22 12:41
@Nefesh píše:
Mám to taky už do začátku, jsou to vazy, nejsou jen po stranach, ale upony jsou i jinde. Je to rostoucí děloha. Bolí to tam kde se to zrovna napina. Pokud to nejsou svijejici křeče, je to normální.

Já z toho jsem prave vykulena, ze to trvá už od včera a jen na jedné strane…moc se vším zabejvam mi přijde… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat