Bolest v pravo po ivf

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
647
21.11.21 17:28

Bolest v pravo po ivf

Ahoj, hledam uz dva dny a nic…asi to zadna jeste nikdy nemela.
Jsem 10 den po ivf a boli me pravy vejcovod nebo slepe strevo. Ale neni to poprve, mivam to pred menstruaci uz delsi dobu.
Mela jsem tu bolest pred rokem, a zjistili mi myom a byla jsem na operaci, ale pred ms me to boli porad, pocit jako by jjsem mela mit torzi vejcovodu, nebo slepak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.11.21 18:20

Ahoj já jsem dnes 9 den po ket a bolí mě na pravé straně. Už od začátku jsem měla píchání v podbřišku, takže bych se nelekala, že by to bylo něco horšího. Dělala jsi si už test?

• Citovat
  • Nahlásit
647
21.11.21 19:28

Jeste ne…citim, ze to dostanu poznam to, bricho me boli od zacatku i prsa jako na menzes, ale ted me boli jak den pred, citim vzdy presne pred cipek a takovy pocit v pochve a bolest konecniku, to me vzdy nezklame.
Test si sice koupim zitra, ale moc to nevypada. Stve me ta bolest v pravo, mam to pred kazdou ms.
Musim si to nechat lepe vysetrit, to neni mozne, ja to rikala uz jednou a rikal mi, ze to muze byt citlivejsi v tom miste po odstraneni, ale me se to nezda, stve me to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
28.11.21 15:28

Tak nakonec takhle :) prekvapilo me to. I kdyz ta bolest je tam sem tam porad a nemyslim zrovna tu tehotenskou, co se strida prava, leva.
Hold to po tom odstraneni myomu budu citit porad :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat