Reklama

Bolest v rozkroku v 19 týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 16:34
Bolest v rozkroku v 19tt

Ahoj holky mám takovou prozbu od 13tt asi mě bolí v rozkroku někdy každý den někdy ob den někdy jen 2× do týdne je to taková bolest jako kdyby mě nikdo nakopl do rozkroku a nebo jako kdyby mi mělo něco vypadnout takovéj tlak trvá to třeba 20min pak to přejde dneska mě to bolelo dost a doktora tam už nemám tak sem se chtěla zeptat tady jestli jste měli stejnej problém a co to kdyztak bylo předem každému děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

admenL
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 17.09.18 16:48

Ahoj jsem v 18tt a mám to to samé. Bolí to spona stydké kosti. Nic moc to neznaci prostě se ti uvolňují klouby a vazy. Ale na příští poradně to řekni dr. Mělo by se to hlídat aby při porodu nepraskla. Čekám třetí dítě a měla jsem to vždy a teda už taky od toho 13tt

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 17.09.18 17:21

Jsou to asi ty vazy.. proste se telo meni a pripravuje k porodu mela jsem taky ale byla to uplna pohoda.. pockej az ti po 30 tydnu zacnou poslicci ))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 19:59

@admenL @ludmilaadamkova takže je to normální? Já jsem se vyděsila když mi kamarádka řekla že měla něco podobného a na kontrole zjistila že se otevírá a z toho mám strach ale zas když mám ty bolesti takovou dobu tak snad to otevírání nebude a budou to ty vázy ta bolest je chvilkova a pak zas o ní nic nevím .. Jinak děkuji oběma za odpověď

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 17.09.18 20:14
@Anonymní píše:
@admenL @ludmilaadamkova takže je to normální? Já jsem se vyděsila když mi kamarádka řekla že měla něco podobného a na kontrole zjistila že se otevírá a z toho mám strach ale zas když mám ty bolesti takovou dobu tak snad to otevírání nebude a budou to ty vázy ta bolest je chvilkova a pak zas o ní nic nevím .. Jinak děkuji oběma za odpověď

kdyby ses ozevirala prijdou na to na kontrole

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 20:21

Byla jsem na kontrole 5.9 kontroloval mě vnitřním ultrazvukem a přes břicho ale čípek mi nekontroloval takže to bude v pořádku? @ludmilaadamkova

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 17.09.18 20:23
@Anonymní píše:
Byla jsem na kontrole 5.9 kontroloval mě vnitřním ultrazvukem a přes břicho ale čípek mi nekontroloval takže to bude v pořádku? @ludmilaadamkova

mne vzdy kontrolovala doktorka i spodek

MartinaIrena
Extra třída :D 10098 příspěvků 17.09.18 20:24

Jj, je to normalni bohuzel. Ja se prvne tesila, az porodim a ono to pak zas bolelo dalsi tri mesice, jak se ty kosti vracely k sobe. Ale spolehlive ti mohu rici, ze pak uz to bolet prestane :mrgreen:

Ginuš
Hvězda diskuse 37858 příspěvků 17.09.18 20:25

Zajela bych pro jistotu na pohotovost. Raději zbytečně, než si něco vyčítat

Hanulka2016
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 20:33
@Anonymní píše:

Pokud dela vnitrni UZ tak meri cipek. Takze by videl, kdyby se zkracoval/oteviral.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 20:35

@ludmilaadamkova no mě tentokrát doktor čípek ne. ????
@MartinaIrena
Opravdu no zvládnu jakoukoliv bolest když bude prcek v pořádku. :) jsem po 2 SP a nechtěla bych aby se něco stalo.
@Ginuš bohužel jsem daleko od nemocnice manžel není doma takže se tam ani nemám jak dostat pro svůj klid si zajedu zítra k doktorovi :)

Ginuš
Hvězda diskuse 37858 příspěvků 17.09.18 20:38

jasný, tak pro jistotu zítra, ať máš klid

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 20:38

@Hanulka2016 opravdu?? To jsi mě uklidnila. ???? Jsem poprvé v takovém stádiu těhotenství a všechno jak to neznám mě desi a říkám si jestli je to v pořádku a pod

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >