Bolest v těhotenství

14.7.21 13:24

Bolest v těhotenství

Ahoj strašně moc mě bolí moudrak nepomáhá mi ani zubařka tak jdu sem pro radu jsem v 29tt těhotenství nemáte někdo něco vyzkoušeného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
14.7.21 13:31

V těhotenství je to se zuby horší. Nech si ho vytrhnout. A nejlépe i ostatní pokud máš. Mě chytl jeden mimo těhotenství a potom během těhotenství jsem si nechala vytrhnout i 3 ostatní. Už nikdy bych tu bolest nechtěla zažít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.7.21 13:33

@Le_lenaz no jenže mě se teprve prořezává takže zubařka mi to nemůže vytrhnout :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
14.7.21 13:52
@Nikolamatejkova píše:
@Le_lenaz no jenže mě se teprve prořezává takže zubařka mi to nemůže vytrhnout :(

Tak ať ti ho vyříznou. Stačí se objednat a mít doporučení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
14.7.21 14:00

Měla jsem to minulé těhotenství. Bolesti jsem měla vždy pár dnů, někdy to i oteklo, pak zase klid…vytrhnout jsem si to dala až po těhu, když dorostl. Má zubařka tvůj röntgen chrupu, aby věděla, jestli neroste blbě? Můj rostl normálně ven, to byla výhoda. Do resekce bych být tebou jen tak nešla - snad každý, koho znám, měl po ní špatné stavy a 40°horečka se v těhu taky špatně řeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7354
14.7.21 14:59
@Trashpanda píše:
Měla jsem to minulé těhotenství. Bolesti jsem měla vždy pár dnů, někdy to i oteklo, pak zase klid…vytrhnout jsem si to dala až po těhu, když dorostl. Má zubařka tvůj röntgen chrupu, aby věděla, jestli neroste blbě? Můj rostl normálně ven, to byla výhoda. Do resekce bych být tebou jen tak nešla - snad každý, koho znám, měl po ní špatné stavy a 40°horečka se v těhu taky špatně řeší.

Já zase neznám nikoho kdo by potom měl horečky. 8o Ty jsou hlavně při růstu jako u dětí. Horečka po vyříznutí znamená zánět, jen tak ti nevyskoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
14.7.21 16:32

Jo? Já znám svého šéfa a tři kámošky, moc by se mi do toho nechtělo. Tím nepopírám, že to může mít spousta lidí naprosto bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
14.7.21 16:34

@Trashpanda

Mě vytáhl zubař 2 najednou a taky bez teplot. Bolelo to jak čert když to přišlo k sobě ale nedalo se to srovnat s bolestí u zánětu. Teploty jsem měla jen u jednoho kde byl právě zánět. Ale jo, stát se asi může všechno. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
14.7.21 20:48

Tak asi mám málo odolné známé. :mrgreen: Já s tímhle zákrokem naštěstí zkušenost nemám, všechny osmičky mi trhali až narostlé. 2× v pohodě a jednou teplota a silné krvácení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat