Bolest podbřišku při těhotenství po úklidu domácnosti

Anonymní
14.1.20 20:10

Bolest v tehu po vysávání

Holky uklidnete mě. Odpoledne jsem byla mamce, která je po operaci uklidit, vysqvala jsem podlahy, to bylo ok a pak koberec. Ale jejich vysavač opravdu hodně táhne. Sice jsem vysavala ten koberec cca 5 minut, ale od té doby mě poboliva podbřišek. Může to být tím? Mám to nějak řešit? Minule těhotenstvi bylo rizikové, ale u tohoto shledala doktorka zatím vše ok. Jsem v 9 týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

461
14.1.20 20:17

Může, já mám rizikové těhu a mám zakázáno vysávat a vytírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 20:19

Podle mě jsi si prostě namohla břišní svaly a teď to bolí. Zašla bych ale radši k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12759
14.1.20 20:21

Tak ja se v tehotenstvi nikdy nijak vyznamne neomezovala, klidne jsem si chodila i dve hodiny behat, ale vzit do rukou vysavac, skoro vzdy mi neco bylo. Takovy ten tlak, tah, kdyz to delam v predklonu…to neslo. Bricho na kamen, a zbytek dne jak kamen vetsinu casu, obcas boleni. Takze uz nevysavej, dnes sedni a nohy nahoru. Ja kdyz jsem tehotna, vysava muz nebo syn. Dokonce je muzu dirigovat aniz by me poslali nekam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 20:25

Holky díky, já nevím, proč mě s tím matka vůbec obtěžuje, když to ví. Není to nic hrozného, tak asi počkám do rána, na pohotovost ti asi není…už budu jen ležet a určitě jsem to dělala naposledy. Nebo myslíte že doktor je nutný? Hlavně, že domu jsme si pořídili robota :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 20:27

A když to bude ráno dobrý, tak už asi nemusím řešit, že?

• Nahlásit
  • Citovat
12759
14.1.20 20:38

KLid to spravi, jinak samozrejme pokud mas boleni v pravidelnych intervalech nebo krvaceni, tak to k doktroum urcite bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
14.1.20 20:39

Podle mě sis prostě ten bodbříšek hodně namohla, nikam bych nejezdila, ráno by to už mělo být ok. V těhle týdnech je to buď a nebo, na pohotovosti s tebou nic neudělaj, pokud nebudeš krvácet, tak bych nejezdila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 20:56

OK, tak mi držte prosím palce. Snad to nic nebude.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama