Bolest v tříslech - příznak těhotenství?

Anonymní
12.11.20 02:25

Bolest v tříslech - příznak těhotenství?

Ahoj holky,
měla bych být 9 DPO, asi týden mě téměř neustále bolí v tříslech, vymizí, když si třeba najdu nějakou úlevovou polohu v leže. Také mě bolelo v kříži, ale to už trochu odeznívá. Dnes jsem do toho našla na toaleťáku nahnědlý hlen. Může to být příznak těhotenství? Měla jste to některá? Je to normální? TT jsem si dělala, ale ještě asi brzy, navíc je mám doma už dlouho a na konci měsíce končí expirace, tak ani nevím jak moc je na ně spoleh :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
978
12.11.20 04:39

Ne nemela. Chce to hlavne klid, a nepovazovat vsechno jako priznak. Ja nedostala ms, bolely prsa, byla jsem hrozne spavá a mela jsem vecne hrozny hlad…ale ja tehotenstvi hystericky nevyhlizela.
Proste kup novy test, a jeste chvili pockej. Jinak musis k vědmě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17541
12.11.20 06:20

Můj nejlepší příznak byl pozitivní těhotenský test po vynechání MS. Vše ostatní je spekulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5553
12.11.20 07:24
:roll: :roll: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
865
12.11.20 07:32

Nahnědlý hlen je u mě vždy příznak blížící se menstruace. Jakmile dorazil, druhý nebo třetí den jsem to dostala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
12.11.20 08:07

Klasické PMS a příznaky těhotenství jsou naprosto zaměnitelné. Dokud si neuděláš test tak to nezjistíš a nikdo ti to tady nepotvrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 08:48

Ale PMS příznaky jsem nikdy takové doposud neměla, že by mě takhle pořád bolelo v tříslech. A hlavně tak brzy po ovulaci. Většinou u menstruace mívám bolesti v zádech a podbřišku až ten den nebo den před tím než to mám dostat. Trochu své tělo za tu dobu už znám, ale s tímto jsem se nesetkala :nevim:
A nahnědlý hlen týden před má už vůbec nemívám :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 08:51
@JancaS84 píše: :roll: :roll: :roll:

Nechápu, proč si dáváte tu práci komentovat příspěvek, když k tomu máte jen jediné a to odvrácení očí.. tak nečtěte - nekomentuje… Jednoduché… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 08:53
@LilyJane píše:
Klasické PMS a příznaky těhotenství jsou naprosto zaměnitelné. Dokud si neuděláš test tak to nezjistíš a nikdo ti to tady nepotvrdí.

Je mi jasné, že mi tady těhotenství nikdo nepotvrdí.. jen se ptám, jestli třeba někdo náhodou tyto příznaky neměl, protože u mě tohle normální není..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 09:05

Jestli spinis tyden pres ms, muze to byt uhnizdovani vajicka ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 09:09
@Anonymní píše:
Jestli spinis tyden pres ms, muze to byt uhnizdovani vajicka ;)

Zatím jsem právě špinila jen jen jednou včera, co jsem našla ten nahnědlý hlen, od té doby nic.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2364
12.11.20 09:10
@Anonymní píše:
Jestli spinis tyden pres ms, muze to byt uhnizdovani vajicka ;)

Spineni pred menzes taky muze byt nizkym progesteronem a s tehotenstvim nemusi mit zadnou souvislost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 09:20
@bobulka88 píše:
Spineni pred menzes taky muze byt nizkym progesteronem a s tehotenstvim nemusi mit zadnou souvislost.

A může to být, přestože jsem tohle nikdy neměla? Nikdy se mi nestalo, že bych být jen trošičku špinila před MS, ještě takhle brzo před MS a jen jednou a nic.

• Citovat
  • Nahlásit
5553
12.11.20 10:30
@Anonymní píše:
Nechápu, proč si dáváte tu práci komentovat příspěvek, když k tomu máte jen jediné a to odvrácení očí.. tak nečtěte - nekomentuje… Jednoduché… :nevim:

Počkej jestli ti dorazí menstruace. Taky jednoduché a nemusíš si dávat práci s tím zakládat nesmyslné diskuze o priznacich kterých tady je už milion a všude jsou stejne odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:52
@JancaS84 píše:
Počkej jestli ti dorazí menstruace. Taky jednoduché a nemusíš si dávat práci s tím zakládat nesmyslné diskuze o priznacich kterých tady je už milion a všude jsou stejne odpovědi.

Tak prostě přeskočte a jděte dál..o co Vám jako jde? Chlaďte si svou žáhu laskavé někde jinde, já za Vaše problémy opravdu nemůžu…
Já se tady slušně zeptala a taky čekám trochu slušnosti od ostatních.. Pokud s těmito bolestmi zkušenosti nemáte a nemáte k tomu co říct, tak blbě nereagujte.. jednoduché..
Nečekám, že mi tady někdo napíše jasně jste těhotná, ale třeba má/měl někdo stejné zkušenosti, protože u mě tohle rozhodně normální není..proto se ptám.. a taky je mi jasné, že tady nejsou lidi lékaři, odborníci pro další Vaše případné rýpání..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama