Bolest v zádech v oblasti ledvin a píchání v podbříšku

14.9.20 21:26

Bolest v zádech v oblasti ledvin a píchání v podbříšku

Ahoj holky :* chci se Vás zeptat, ať už maminek, či nastávajících maminek.. Jsem v 12tt a prodělala jsem teď dva dny horečky 38,5.. teplota mi konečně spadla na 37, ale musela jsem užívat pár paralenů jinak bych se jí asi nezbavila a v každé lékárně mi řekly paní lékárníci něco jiného (že můžu max 4 denně, že ho nesmím vůbec, další říkala ať ho normálně užívám), ale má otázka zní.. všude píšou, že by jsem to jako těhotná neměla užívat vůbec, tak zda jste taky některá užívala a v pohodě vše? Mám jít tento týden na první velké vyšetření do nemocnice (krev) a za týden na ultrazvuk a hrozně mě teď začaly bolet záda v oblasti ledvin, hlavně když se zvedám z postele, nebo se snažím předklonit a také mě začlo píchat a sem tam pobolívat v podbříšku (sem tam jen nárazově, nic extra bolestivého - ale denně posledních asi 5 dní plus zácpa ve střevech, ale to je prý normální a užívám na to sirup) a také tlak na močový měchýř, ale stejně nevím zda ještě volat ke své gynekoložce a jít na prohlídku? Nebo je to okej? Ať zbytečně neplaším :( :roll: :zed: děkuji za vaše odpovědi a omlouvám se za slohovku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66
15.9.20 11:00

Paralen se v těhotenství může, ale má symsl ho brát až, když je teplota nad 38, dřív bych nebrala. Já ho uživala ve 3. trimestru a syn je zdravý. U ledvin bych se bála zánětu, ten dost bolí a je při něm nutkání na močení, projevuje se i teplotou. Na Vašem místě bych se nechala raději vyšetřit. Bolest v kříži a tlak a spodek jsou v těhotenství běžné, ale nesmí to být velká bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama