Bolest vagíny. Co to může být?

Anonymní
17.2.21 09:56

Bolest vagíny. Co to může být?

Ahoj holky, mám takový nepříjemný problém, Který u sebe pozoruji poprvé. Od včerejšího dne mě bolí pochva, je mi nepříjemné sedět, tlačí mě kalhotky (které nemám těsne, ale nesnesu žádný dotyk) při utírani na WC taky bolest. Minulý týden ve čtvrtek jsem byla na gynekologické roční prohlídce a mám vše v pořádku. Infekce by to tedy neměla být. Ani tam nevidím žádný opar nebo něco podobného. Jediné co mě napadá, že to mám dneska dostat a mám mírnou endometriozu, ale zatím jsem se s tím nesetkala tak netuším co by to mohlo být. Je to vážně dost nepříjemné :,(
Můžete poradit co by to mohlo být? Nebo jak si mohu ulevit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2496
17.2.21 10:41

Obcas to mivam pred ms a behem ms, jakoby takove nadmerne prokrveni nevim jak to vysvetlit, ale jak pises o tech kalhotkach, citlivost na dotyk, i toaletak me drazdi..tak uvidis, e mivam to kolem te ms taky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 11:32

@astoret teď ve sprše jsem si všimla, že tu jednu stranu mám nateklou jakoby :,(
To mivaš taky?

• Citovat
  • Nahlásit
1493
17.2.21 11:54
@astoret píše:
Obcas to mivam pred ms a behem ms, jakoby takove nadmerne prokrveni nevim jak to vysvetlit, ale jak pises o tech kalhotkach, citlivost na dotyk, i toaletak me drazdi..tak uvidis, e mivam to kolem te ms taky..

I já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1493
17.2.21 11:55
@Anonymní píše:
@astoret teď ve sprše jsem si všimla, že tu jednu stranu mám nateklou jakoby :,(
To mivaš taky?

To už je detail, to bych neřešila, za pár dní se ti uleví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 12:03

Děkuji za uklidnění

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie