Bolest vagíny při sexu

Anonymní
26.7.21 11:04

Bolest vaginy při sexu

Dobrý den,
Je mi 21 a s přítelem zažívám poslední dobou problémy při sexu. Prožívám bolest levé strany vagíny při a po penetraci. Jsou dny kdy je to v pořádku, ale na druhou stranu jsou i dny kdy je to neúnosné a sex nejde vydržet. Beru antikoncepci, již dlouhodobě a do teď nebyl problém. Bolest je přítomná i když jsem patřičně vzrušená.
Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.7.21 11:06

Za mě to rozhodně normální není a doporučuji vyhledat gynekologa.

• Citovat
  • Nahlásit
227
26.7.21 11:09

Určitě k doktorovi. Já jsem měla při sexu velké pálení, myslela jsem, že jde jenom o důsledek nedostatku vzrušení, a byl to zánět :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
26.7.21 11:19

Jdi na gynekologii, to může být spousta věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 11:24

Já jsem měla takovou bodavou bolest při sexu na jedné straně vždy při ovulaci. Strany se střídaly vždy každý měsíc. A nebo ještě když jsem měla zaražené prdy :D

• Citovat
  • Nahlásit
10767
26.7.21 12:05

Bez k doktorovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.21 08:30

Také nepatřim mezi ty, které se vším běží i doktorovi :lol: Mě se párkrát stalo to co tobě a takhle jak říkáš, pálilo to, třeba když jsem se nestihla dostatečně vzrušit před sexem, nebo když tam byl vkládán pod špatným úhlem, jakoby mě to drhnulo :mrgreen: :lol: :lol: Jinak bych řekla, že na tohle docela trpím už jen tím, když nedodržuji pitný režim, nebo pomáhají brusinky :hug: Ale když mám za den dostatek tekutin, nikdy nemám žádný problém, proto jsem to nikdy neřešila a neběžela k dr. se „zánětem“ 8o :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
21
11.8.21 15:57

Bolest při sexu není určitě normální. Řešila bych to s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat