Bolest vaječníků, jako příznak těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 15:48
Bolest vaječníků, jako priznak tehotenstvi

Ahoj, dobry den
Měla jsem s přítelem nechraneny sex. Antikoncepci neberu mesic. Neudelal se do me (ale staci kapka, ze jo) od té doby mě boli vajecniky a zaludek dneska jsem měla zvysenou teplotu. Je možné být těhotná? Jedna se 7dni po sexu. Nebo je to psychikou? Jenom jsi to namlouvam? Děkuji za odpoved

Reakce:

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 20.03.18 15:54

Vaječníky nebolí z těhotenství, ale při ovulaci. Který den cyklu jsi měla sex?

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 20.03.18 16:04

Na příznaky je brzy. Zkus test cca 14 dni po sexu

makynk
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 16:13
@Anonymní píše:
Ahoj, dobry den
Měla jsem s přítelem nechraneny sex. Antikoncepci neberu mesic. Neudelal se do me (ale staci kapka, ze jo) od té doby mě boli vajecniky a zaludek dneska jsem měla zvysenou teplotu. Je možné být těhotná? Jedna se 7dni po sexu. Nebo je to psychikou? Jenom jsi to namlouvam? Děkuji za odpoved

M

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 16:29

@Janli
No právě v ten nejsilnejsi den. Podle vypoctoveho kalendare. Tak že dneska je to přesně týden. A za tyden by se měla dostavit MS (jestli se dostavi)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.18 16:31
@Janli píše:
Vaječníky nebolí z těhotenství, ale při ovulaci. Který den cyklu jsi měla sex?

No právě v ten nejsilnejsi den. Podle vypoctoveho kalendare. Tak že dneska je to přesně týden. A za tyden by se měla dostavit MS (jestli se dostavi)

Petule030
Kelišová 5757 příspěvků 1 inzerát 20.03.18 16:40

Zakladatelko, těhotenství je velice málo pravděpodobné (i když ne zcela vyloučitelné). Po vysazení HA je docela běžné, že cyklus „zlobí“. Nemůžeš tedy 100% spoléhat, že budeš mít menstruaci pravidelnou jako dřív a že to dostaneš za týden. Třeba některé ženy potom tu menstuaci nedostanou a jdou si na gynekologii pro injekci. Bohužel po vysazení také zlobívají cysty - tak to měla i kamarádka a podle bolesti bych spíš měla strach z tohoto. Jak psala Janli, vaječníky mohou bolet při ovulaci, ale ne týden.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >