Bolest vaječníků, jako příznak těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.03.18 15:48
Bolest vaječníků, jako priznak tehotenstvi

Ahoj, dobry den
Měla jsem s přítelem nechraneny sex. Antikoncepci neberu mesic. Neudelal se do me (ale staci kapka, ze jo) od té doby mě boli vajecniky a zaludek dneska jsem měla zvysenou teplotu. Je možné být těhotná? Jedna se 7dni po sexu. Nebo je to psychikou? Jenom jsi to namlouvam? Děkuji za odpoved

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4672 příspěvků 20.03.18 15:54

Vaječníky nebolí z těhotenství, ale při ovulaci. Který den cyklu jsi měla sex?

Tichošlápek
Echt Kelišová 8803 příspěvků 20.03.18 16:04

Na příznaky je brzy. Zkus test cca 14 dni po sexu

makynk
Povídálka 32 příspěvků 20.03.18 16:13
@Anonymní píše:
Ahoj, dobry den
Měla jsem s přítelem nechraneny sex. Antikoncepci neberu mesic. Neudelal se do me (ale staci kapka, ze jo) od té doby mě boli vajecniky a zaludek dneska jsem měla zvysenou teplotu. Je možné být těhotná? Jedna se 7dni po sexu. Nebo je to psychikou? Jenom jsi to namlouvam? Děkuji za odpoved

M

Anonymní  20.03.18 16:29

@Janli
No právě v ten nejsilnejsi den. Podle vypoctoveho kalendare. Tak že dneska je to přesně týden. A za tyden by se měla dostavit MS (jestli se dostavi)

Anonymní  20.03.18 16:31
@Janli píše:
Vaječníky nebolí z těhotenství, ale při ovulaci. Který den cyklu jsi měla sex?

No právě v ten nejsilnejsi den. Podle vypoctoveho kalendare. Tak že dneska je to přesně týden. A za tyden by se měla dostavit MS (jestli se dostavi)

Petule030
Kelišová 5642 příspěvků 20.03.18 16:40

Zakladatelko, těhotenství je velice málo pravděpodobné (i když ne zcela vyloučitelné). Po vysazení HA je docela běžné, že cyklus „zlobí“. Nemůžeš tedy 100% spoléhat, že budeš mít menstruaci pravidelnou jako dřív a že to dostaneš za týden. Třeba některé ženy potom tu menstuaci nedostanou a jdou si na gynekologii pro injekci. Bohužel po vysazení také zlobívají cysty - tak to měla i kamarádka a podle bolesti bych spíš měla strach z tohoto. Jak psala Janli, vaječníky mohou bolet při ovulaci, ale ne týden.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama