Bolest vaječníků po ovulaci a tlak

Anonymní
8.11.20 14:49

Bolest vaječníků po ovulaci a tlak

Ahoj, nevím jak to popsat. Měla jsem celkem bolestivou ovulaci, že mně vždy pichlo ve vaječníku nebo šílený tlak který jsem musela prodýchat. S přítelem se ne chráníme. V době ovulace jsme spolu sex měli. Ale bolesti dal pokračují sice nejsou tak velké ale občas to stále cítím. Jde mi to trochu i do boku. Jsem často unavená ale to přikládám tomu hnusnemu počasí. Menstruaci mám dostat až za 7 dní. Občas mi ten tlak jde i do třísla.. Stalo se Vám už někomu? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
8.11.20 15:10

Ahoj, tez jsem to mela, ostra bolest bricha, vajecniku, podbrisku… dokonce tak silny, ze jsem sedela za volantem, musela jsem zastavit a jit to rozchodit doslova… pricinou byla cysta na vajecniku… ale fakt, ze bolest to byla vcelku bodava a neprijemna :D zkus zalitnout na gyndu, at se ultrazvukem jukne, zda ji nemas treba :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 15:29
@JeckoKacko píše:
Ahoj, tez jsem to mela, ostra bolest bricha, vajecniku, podbrisku… dokonce tak silny, ze jsem sedela za volantem, musela jsem zastavit a jit to rozchodit doslova… pricinou byla cysta na vajecniku… ale fakt, ze bolest to byla vcelku bodava a neprijemna :D zkus zalitnout na gyndu, at se ultrazvukem jukne, zda ji nemas treba :/

Tak ona to není zas až taková bolest. Cystu jsem nikdy neměla a u Dr jsem byla minulý měsíc a všecko v pořádku. No snad to bude ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 15:44

Dneska v den kdy mi měla přijít menstruace ráno nedosla. Udělala jsem si test který jsem měla doma. Je tam dobře viditelný duch.. Může to být taky ryska.. Počkám zda dojde nebo ne..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama