Bolest vaječníku, trvající 14 dní od ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
llsonik
Kecalka 333 příspěvků 04.10.18 16:59
Bolest vajecniku trvajici 14 dni od ovulace

Dobry den,
s manzelem nechavame volny prubeh druhemu miminku a tento mesic uz od ovulace me 14 dni boli levy vajecnik. Proste porad ho citim. Pres ovulkou jsme meli nechraneny styk. MS mam dostat za 2 dny a zkousela jsem tehu test a ten vysel negativni. Obcas me pichne v prsou. Ma nekdo podobnou zkusenost a byl treba i tehu? Porad mam pocita mokra v kalhotkach…

Dekuji :hug:

Přečtěte si článek: Bolestivá ovulace – proč k ní dochází?

Reakce:
Levixka
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 04.10.18 17:27

@llsonik Dobrý den, může to být těhu, anebo tzv „funkční cysta“ :) Víc budete vědět po vynecháme MS, ale 14od ovu by možná na testu už byl aspoň duch, ale vždycky je nějaká výjimka :) Když by to byla cysta, tak většinou odejde s MS, bude to jako silnější MS, nekdy to dělá jen jeden vaječník, čili ob cyklus, kdyby se Vam to opakovalo, ta bolest a těhu jste nebyla zajděte preventivně k lekari :) držím moc palce, ať vyjde miminko :)

blumen
Hvězda diskuse 42921 příspěvků 04.10.18 17:48

@llsonik mela jsem to jednou a byla to cysta. Odesla sama behem MS, MS byla normalni. Ale byla jsem na ultrazvuku, tak to vim.

llsonik
Kecalka 333 příspěvků 04.10.18 20:58

Dekuji moc holky :hug:

willandraify
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 04.10.18 21:47

@llsonik Ahojky, mela jsem uplne to same. Bolest leveho vajecniku po dobu cca 12ti dni od ovulace. Mne 4 dny pred MS vysel tt negativni, v den vynechane MS ne moc viditelny duch a ted uz to sili. Bohuzel mam porad spatne pocity, protoze ten vajecnik me stale poboliva a porad premyslim, zda neni neco spatne. Prvni prohlidku mam az na cas kdy budu v 7tt+2. Samozrejme mam myslenky i na Mimodel. t. a tak nejak uplne nevim, co delat. Zda cekat do terminu prohlidky nebo jit do nemocnice driv, i kdyz ted by jeste nemmuseli nic videt. :nevim:

Kazdopadne podle toho co pisu vyse, muzes byt klidne tehu, jen pockej jeste par dni s tt.

llsonik
Kecalka 333 příspěvků 04.10.18 21:51

@willandraify ahojky,urcite bude vse v poradku. :srdce: Neboj se. Ja tomu verim. Vsechno bude v poradku :) Strasne ti gratuluju. A mas taky porad jako by,pocit ze mas mokre kalhotky kdyz to tak reknu? Mam i tak divne citlive prsa. Tak snad nedorazi. Ten vajecnik opravdu boli kazdy den. I ted v klidu kdyz sedim.

willandraify
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 04.10.18 21:57

@llsonik Dekuji. :kytka: Me taky bolel intenzivne kazdy jeden den a pak kdyz mi vysel ten duch, tak se ta bolest zacala zmirrnovat. jj mokro v kalhotkach mam stale, a to az tak, ze nekolikrat denne kontroluju, zda nekrvacim. :lol: Do prsou mi obcas vystreluje bolest, stejne tak do podbrisku, boli me zada a levy bok. Ja si (mozna naivne) myslim, ze to takhle citim, pac jsem vice citliva. Kazda MS me boli, stejne tak dokazu citit kazdou ovulaci. Tak treba je to tim? Lepsi tato varianta nez katastroficky scenare. :think:

llsonik
Kecalka 333 příspěvků 04.10.18 22:03

@willandraify
Mam to uplne stejne jako vy. Jen ty negativni testy. Bolest podbrisku a ten vajecnik. Ale teda zatim nega test. Tak uvidim pozitri. :( kez bych to mela jako vy :D ja mam taky hodne bolestive MS. Zavidim tem,kdo o MS moc nevi☺

willandraify
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 04.10.18 22:15

@llsonik Pak dejte vedet jak to dopadlo. Ja mela i symptomy jako bych to mela dostat, ale MS nakonec nedorazila. Tak uvidime za ty 2 tydny, co mi zjisti. :roll: :roll:

llsonik
Kecalka 333 příspěvků 04.10.18 22:17

@willandraify Urcite pisnu. A dekuju za nadeji. A Vam preji moc stesticka a zdravicka a pisnete jak ste taky dopadla :) :srdce:

willandraify
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 04.10.18 22:20
llsonik
Kecalka 333 příspěvků 07.10.18 13:15

@willandraify
Ahojky,tak ja jsem to dneska dostala. Takze u nas dalsi snazenicko :D :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 13:37

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o názor ? Asi před měsícem mi našli zakrvácenou cystu na pravém vaječníku, od té doby jsem měla menstruaci - celkem dost bolestivou. Uběhlo 14 dní a já trpím bolestmi v oblasti podbříška, opět vpravo, někdy to však cítím i PO CELÉM BŘIŠE.Nejhorší je to pro mě, když sedím dlouho. Ta bolest je nepředvídatelná, několikrát za den přijde, musím to „prodýchat“ a zase přejde.Přirovnala bych to až k „mírným kontrakcím:-/) + bolesti v oblasti kříže. Předevčírem jsem byla na ultrazvuku, kde mi řekli, že mi na pravém vaječníku zůstala 2cm "slupka“ od té cysty. Myslíte, že tyto bolesti mohou být od toho ? Máte zkušenost ? Na gynekologii mě vezmou až příští týden a já se hrozím, co to zase je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.18 15:03

Já si něčím podobným prošla minulý měsíc. Nicméně u mě to byla úplná záhada, protože dle gynekologického vyšetření bylo vše v pořádku - žádná cysta, myom, zánět ani polyp. A bolesti trvaly od ovulace do MS. Myslela jsem si, že to pak přejde a ono nic. Bolest přetrvávala - podbříšek, bederní páteř, občas tříslo. Na další kontrole se už na mě doktorka dívala zvláštně (já si totiž myslela, jestli se nejedná o endometriozu, ale ta prý bolí fakt hodně) a jen tak nadhodila, jestli to nemám od páteře. A světe div se, trefila se :-D Začala jsem cvičit podle Mojžíšové a bolesti ustoupily. Ale já možná byla výjimka…tyhle bolesti totiž můžou znamenat problémy ve více oblastech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >