Reklama

Bolest vaječníku, trvající 14 dní od ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llsonik
Kecalka 325 příspěvků 04.10.18 16:59
Bolest vajecniku trvajici 14 dni od ovulace

Dobry den,
s manzelem nechavame volny prubeh druhemu miminku a tento mesic uz od ovulace me 14 dni boli levy vajecnik. Proste porad ho citim. Pres ovulkou jsme meli nechraneny styk. MS mam dostat za 2 dny a zkousela jsem tehu test a ten vysel negativni. Obcas me pichne v prsou. Ma nekdo podobnou zkusenost a byl treba i tehu? Porad mam pocita mokra v kalhotkach…

Dekuji :hug:

Přečtěte si článek: Bolestivá ovulace – proč k ní dochází?

Reklama

Reakce:

Levixka
Kecalka 290 příspěvků 04.10.18 17:27

@llsonik Dobrý den, může to být těhu, anebo tzv „funkční cysta“ :) Víc budete vědět po vynecháme MS, ale 14od ovu by možná na testu už byl aspoň duch, ale vždycky je nějaká výjimka :) Když by to byla cysta, tak většinou odejde s MS, bude to jako silnější MS, nekdy to dělá jen jeden vaječník, čili ob cyklus, kdyby se Vam to opakovalo, ta bolest a těhu jste nebyla zajděte preventivně k lekari :) držím moc palce, ať vyjde miminko :)

blumen
Hvězda diskuse 41248 příspěvků 04.10.18 17:48

@llsonik mela jsem to jednou a byla to cysta. Odesla sama behem MS, MS byla normalni. Ale byla jsem na ultrazvuku, tak to vim.

llsonik
Kecalka 325 příspěvků 04.10.18 20:58

Dekuji moc holky :hug:

willandraify
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 04.10.18 21:47

@llsonik Ahojky, mela jsem uplne to same. Bolest leveho vajecniku po dobu cca 12ti dni od ovulace. Mne 4 dny pred MS vysel tt negativni, v den vynechane MS ne moc viditelny duch a ted uz to sili. Bohuzel mam porad spatne pocity, protoze ten vajecnik me stale poboliva a porad premyslim, zda neni neco spatne. Prvni prohlidku mam az na cas kdy budu v 7tt+2. Samozrejme mam myslenky i na Mimodel. t. a tak nejak uplne nevim, co delat. Zda cekat do terminu prohlidky nebo jit do nemocnice driv, i kdyz ted by jeste nemmuseli nic videt. :nevim:

Kazdopadne podle toho co pisu vyse, muzes byt klidne tehu, jen pockej jeste par dni s tt.

llsonik
Kecalka 325 příspěvků 04.10.18 21:51

@willandraify ahojky,urcite bude vse v poradku. :srdce: Neboj se. Ja tomu verim. Vsechno bude v poradku :) Strasne ti gratuluju. A mas taky porad jako by,pocit ze mas mokre kalhotky kdyz to tak reknu? Mam i tak divne citlive prsa. Tak snad nedorazi. Ten vajecnik opravdu boli kazdy den. I ted v klidu kdyz sedim.

willandraify
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 04.10.18 21:57

@llsonik Dekuji. :kytka: Me taky bolel intenzivne kazdy jeden den a pak kdyz mi vysel ten duch, tak se ta bolest zacala zmirrnovat. jj mokro v kalhotkach mam stale, a to az tak, ze nekolikrat denne kontroluju, zda nekrvacim. :lol: Do prsou mi obcas vystreluje bolest, stejne tak do podbrisku, boli me zada a levy bok. Ja si (mozna naivne) myslim, ze to takhle citim, pac jsem vice citliva. Kazda MS me boli, stejne tak dokazu citit kazdou ovulaci. Tak treba je to tim? Lepsi tato varianta nez katastroficky scenare. :think:

llsonik
Kecalka 325 příspěvků 04.10.18 22:03

@willandraify
Mam to uplne stejne jako vy. Jen ty negativni testy. Bolest podbrisku a ten vajecnik. Ale teda zatim nega test. Tak uvidim pozitri. :( kez bych to mela jako vy :D ja mam taky hodne bolestive MS. Zavidim tem,kdo o MS moc nevi☺

willandraify
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 04.10.18 22:15

@llsonik Pak dejte vedet jak to dopadlo. Ja mela i symptomy jako bych to mela dostat, ale MS nakonec nedorazila. Tak uvidime za ty 2 tydny, co mi zjisti. :roll: :roll:

llsonik
Kecalka 325 příspěvků 04.10.18 22:17

@willandraify Urcite pisnu. A dekuju za nadeji. A Vam preji moc stesticka a zdravicka a pisnete jak ste taky dopadla :) :srdce:

willandraify
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 04.10.18 22:20

@llsonik :kytka: :mavam:

llsonik
Kecalka 325 příspěvků 07.10.18 13:15

@willandraify
Ahojky,tak ja jsem to dneska dostala. Takze u nas dalsi snazenicko :D :D :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >