Bolest vaječníků vystřelující do boku a kříže

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
304
23.11.19 21:20

Bolest vajecníků vystřelující do boku a kříže

Ahoj, měla bych na Vás otázku.
Stalo se Vám některé to co mne?
Začalo to tak, že jsem dostala normálně menstruaci dokonce přišla asi o 2 dny dříve.
Mívám vždy bolesti tak 2,3 dny před a pak ještě při menstruaci, klasika. Jenže teď jsem měla bolesti cely týden. Sice už nebyli tak velké a bolely mně vaječníky tak jako to bývá při ovulaci. Teď je to 8 den od skončení menstruace a stále to bolí. Tak se mi to různě střídá. Jeden vaječník pak druhý. Někdy oba najednou pak zas občas chytnu takovou chvilkovou křeč. Jenže jsem zpozorovala, že mně začala i bolet zadá. Bolí mně bok pak to vystřeluje do kříže a občas i do beder. Sleduji si i moč a jak často chodím na záchod. Otázky typu zda mohu být těhotná. Ano je to možné s přítelem máme přerušovaný nechráněný sex ale ta menstruace? A byla i jiná jak obvykle. Bojím se aby to zas nebyl zánět ledvin či snad možná těhotenství?
Snažím se vám napsat co nejvíc informací abych věděla zda to nějaká z Vás už taky zažila. Teď to budou za pár dni 3 týdny co mívám ty bolesti. Ta bolest toho boku začala tak před 3-4 dny. K lékaři se bohužel dostanu až v pátek. Teplotu též nějak necítím, ze bych měla. Občas se mi stane že se mi fakt příšerně zatočí hlava. Takový rychlí kyx a hned jsem OK. Začala jsem pít i URL čaj. Jen jsem hrozne nervní co by to mohlo být. Díky moc a hezky den holky :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
640
23.11.19 21:46

@Vercas123 pobolivani kolem vajecniku mívám po ms skoro každý cyklus. Zatoceni hlavy nebo pobolivani v zádech je asi taky celkem normální. Jestli tušís tehu tak zkus test ale nic bych v tom nehledala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32715
23.11.19 22:48

@Vercas123 myslím, že bez lékaře to nevyřešíš - ledviny, zánět vaječníků, močového měchýře, endometrioza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
24.11.19 04:13

To může být cokoliv..jinak se mohlo stát že si odmenstruovala, ale přesto si těhotná.. stávají se takového výjimky. Přerušovaná soulož není antikoncepce… může to být gynekologicky zánět, zánět močového měchýře, cysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
24.11.19 18:19

Zítra jdu k lékaři. Dám vědět oč jde.. test jsem si ještě dělat nechtěla protože 9 dni po MS mi to přijde ještě jako krátká doba. Dík za typy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
25.11.19 03:42
@Vercas123 píše:
Zítra jdu k lékaři. Dám vědět oč jde.. test jsem si ještě dělat nechtěla protože 9 dni po MS mi to přijde ještě jako krátká doba. Dík za typy :)

Ahoj pak dej vědět jak jsi dopadla mám po ms a mám to samé střídání pichlave bolesti ve vaječníků.. jednou jeden a pak druhý.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
25.11.19 11:52

Ahoj holky, tak dělala jsem si TT jeden večer jeden ráno oba dva vyšli negativ, tedy z ranní moči to vypadá ze se na testu ukázala klasická silná čára a ta druhá vypadá spíš jako tečka takže nejspíš jen duch..nebo vadný test.. No za chvíli vyrážím k DR tak jsem zvědavá.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
25.11.19 12:01
@Vercas123 píše:
Ahoj holky, tak dělala jsem si TT jeden večer jeden ráno oba dva vyšli negativ, tedy z ranní moči to vypadá ze se na testu ukázala klasická silná čára a ta druhá vypadá spíš jako tečka takže nejspíš jen duch..nebo vadný test.. No za chvíli vyrážím k DR tak jsem zvědavá.. :zed:

Dobře dobre :) tak dej vědět klidně sz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
25.11.19 13:26

@diginiga Jasně sedím v čekárně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
25.11.19 14:25

Takže byla jsem u své obvodní lékařky udělala mi vyšetření pohmatem a sama mi rekla ze musim rychle na gyndu. Také mám zvýšenou teplotu drží se to na 36,7 až 37 Na gyndu mne objednali až za 14 dni ale naštěstí mi Paní doktorka vypsala výměnný lístek takže tam jedu ještě dnes. Takže ještě dnes zjistím co se, se mnou deje. Doufám ze to nebude nic hrozného. Zas se ozvu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
25.11.19 19:58
@Vercas123 píše:
Takže byla jsem u své obvodní lékařky udělala mi vyšetření pohmatem a sama mi rekla ze musim rychle na gyndu. Také mám zvýšenou teplotu drží se to na 36,7 až 37 Na gyndu mne objednali až za 14 dni ale naštěstí mi Paní doktorka vypsala výměnný lístek takže tam jedu ještě dnes. Takže ještě dnes zjistím co se, se mnou deje. Doufám ze to nebude nic hrozného. Zas se ozvu. ;) [/citactak jae]

Tak jak jsi dopadla? vše ok? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
25.11.19 20:14
@Vercas123 píše:
Takže byla jsem u své obvodní lékařky udělala mi vyšetření pohmatem a sama mi rekla ze musim rychle na gyndu. Také mám zvýšenou teplotu drží se to na 36,7 až 37 Na gyndu mne objednali až za 14 dni ale naštěstí mi Paní doktorka vypsala výměnný lístek takže tam jedu ještě dnes. Takže ještě dnes zjistím co se, se mnou deje. Doufám ze to nebude nic hrozného. Zas se ozvu. ;) [/citactak jae]

Tak jak jsi dopadla? vše ok? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
25.11.19 20:27

Ahoj,ahoj

Takže..jsem zpět.
Na gyne. To samé pohmat. Paní doktorka byla skvělá vyslechla všecky mé problémy i se mně sama ptala. Prohlédla mně a pak udělala ultrazvuk. S vaječníky na štěstí nic nemám. Není tam prý ani cysta. Objevila však folikul mám zrovna ovulaci to jsem se alespoň též dozvěděla. Potěšilo mne to protože jsme se včera milovali. Jinak ptala se zda jsem si dělala TT rekla jsem ze ano a ze negativ na to minrekls ze to je v pořádku že je ještě dosti brzo ze test to většinou neukáže hned. Dospěli jsme k závěru ze si mám 14 dni měřit každý den teplotu ráno odpo. I večer. Odebrali krev na CRP kvůli zánětům a také testovací odběr. Řekla mi ze těhotenství nemůžeme vyloučit. Ze uvidíme za 14 dnů. Je to tak 50/50. Momentálně se mi drží teplota stále na 37
Slečny celkem mne ta zprava potěšila ale :zed: nechce se mi čekat 14 dnů ty bolesti jsou děsné. Nesmím brát ani žádné léky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
26.11.19 10:55

Dnes postoupili ještě křeče ze sedícího svalu do nohy tak to asi dobre nebude uvidíme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
26.11.19 14:04
@Vercas123 píše:
Dnes postoupili ještě křeče ze sedícího svalu do nohy tak to asi dobre nebude uvidíme..

No uvidíš nejsi sama mě to taky právě postupuje do sedícího nervu a nohy..pry to může dělat páteř :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat