Bolest vaječníku zhruba uprostřed cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 15:26
Bolest vaječníku zhruba uprostřed cyklu

Zdravím holky,
Jdu si rovněž pro radu, pokud máte některá podobné zkusenosti.
S přítelem jsme se rozhodli pro mimi ale s tím, že tomu necháme volný průběh :). Takže nevím kdy mám ovulaci a zkoumat to doma nebudu, myslím měřit BT, nebo dělat testy. Vzhledem k tomu, že já i přítel často cestujeme služebně, tak to obden není možné ????. Pár měsíců po sobě mě zhruba uprostřed cyklu začne bolet levý vajecnik, ne málo, ale da se to. Do tohoto období jsme se nikdy netrefili ( za dobu 3 měsíců od nechraneneho sexu). MS mám pravidelnou zatím v poslední době 30 dní. Teď jsme byli s přítelem více spolu a pošleš i styk ( predtim nekolik dni kazdy den ) byl 26.5. a od 27.5.me boli vajecniku, mam to pravidelně takto kazdy měsíca ultrazvuk byl ok a dr říkal, že folikuly pracuji jak mají. Jenže včera jsem byla na pravidelné prohlidce a mám maličkou cystu na pravém vaječníků. Odpověď proč to bolí dodnes žádná. Máte někdo podobné zkusenosti? Může to být ovulace?
Když mám pravidelný cyklus, je spíše pravděpodobná ovulace zhruba uprostřed cyklu?
 Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 15:28
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
Jdu si rovněž pro radu, pokud máte některá podobné zkusenosti.
S přítelem jsme se rozhodli pro mimi ale s tím, že tomu necháme volný průběh :). Takže nevím kdy mám ovulaci a zkoumat to doma nebudu, myslím měřit BT, nebo dělat testy. Vzhledem k tomu, že já i přítel často cestujeme služebně, tak to obden není možné 8) . Pár měsíců po sobě mě zhruba uprostřed cyklu začne bolet levý vajecnik, ne málo, ale da se to. Do tohoto období jsme se nikdy netrefili ( za dobu 3 měsíců od nechraneneho sexu). MS mám pravidelnou zatím v poslední době 30 dní. PM 11.5. Teď jsme byli s přítelem více spolu a posledni styk ( predtim nekolik dni kazdy den ) byl 26.5. a od 27.5.me boli vajecniku, mam to pravidelně takto kazdy měsíca ultrazvuk byl ok a dr říkal, že folikuly pracuji jak mají. Jenže včera jsem byla na pravidelné prohlidce a mám maličkou cystu na pravém vaječníků. Odpověď proč to bolí dodnes žádná. Máte někdo podobné zkusenosti? Může to být ovulace?
Když mám pravidelný cyklus, je spíše pravděpodobná ovulace zhruba uprostřed cyklu?
Děkuji

B

SussieS
Závislačka 3874 příspěvků 30.05.19 16:04

Ano, při ovulaci mohou vaječníky bolet. Mě třeba do takové míry, že mě par hodin bolí každý pohyb, i chůze.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8903 příspěvků 30.05.19 16:12

Ovulace mě občas bolí pekelně. Někdy zobnu i brufen.

Hypotéza
Stálice 91 příspěvků 30.05.19 16:16

Tak to jsem ráda, že nejsem sama. Ovulaci mám bolestivější, než menstruaci. Nechápu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 19:28

Tak děkuji za odpovědi ;)

Váš příspěvek
Reklama