Bolest varlat z vířivky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 14:58
Bolest varlat z vířivky?

Zdravím. Přítele poslední dobou začala bolet varlata. Když se nedotýká tak v nich má prý tlak a když se jich dotkne tak ho bolí. Chlap - k doktorovi se mu moc nechce, prý jestli to nepřejde v blízké době, pak půjde. Ale teď nás napadlo, jestli to nemůže být třeba z vířivky? Máme ji doma a na večer si tam rádi občas odpočineme. Máte někdo zkušenosti, nebo nevíte o tom něco? Předem děkuji ????

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 07.08.19 15:04

8o to je blázen, ať maže… A nenahmata v nich něco, co tam nepatří?

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9331 příspěvků 07.08.19 15:06

A zkoušeli jste sex? Třeba má přetlak ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 15:07
@Kamkam píše:
8o to je blázen, ať maže… A nenahmata v nich něco, co tam nepatří?

Myslím si, že ne. Já se ho teda otravně ptám jak je já tom, jestli nějaká změna atd. a asi ho s tím trochu prudím, ale když se o nej bojím, tak ať se nediví, že jo :woman_shrugging_tone2: Ale to by něco řekl, kdyby nahmatal..

Jessie_james
Kelišová 5563 příspěvků 07.08.19 15:08
@Anonymní píše:
Zdravím. Přítele poslední dobou začala bolet varlata. Když se nedotýká tak v nich má prý tlak a když se jich dotkne tak ho bolí. Chlap - k doktorovi se mu moc nechce, prý jestli to nepřejde v blízké době, pak půjde. Ale teď nás napadlo, jestli to nemůže být třeba z vířivky? Máme ji doma a na večer si tam rádi občas odpočineme. Máte někdo zkušenosti, nebo nevíte o tom něco? Předem děkuji ????

Samozřejmně, že by měl jít, a to co nejdřív. Můžou to být cévy, což je na prd, a nebo torze varlete, což je dost závažné, a může to vést k trvalému poškození varlete. Věř mi, vlastní zkušenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 15:09
@Prof. Farnsworth píše:
A zkoušeli jste sex? Třeba má přetlak ;)

Do té doby, než ho to začalo bolet tak normálně.. druhý den to začalo tak do toho moc nemá chuť..

Doctus
Závislačka 4546 příspěvků 07.08.19 15:15

Oteklý a/nebo zarudlý šourek je? Barevné změny ejakulátu? :think:

Bolí jej vždy obě varlata, nebo je to někdy i jednostranné?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 07.08.19 15:16
@Anonymní píše:
Myslím si, že ne. Já se ho teda otravně ptám jak je já tom, jestli nějaká změna atd. a asi ho s tím trochu prudím, ale když se o nej bojím, tak ať se nediví, že jo :woman_shrugging_tone2: Ale to by něco řekl, kdyby nahmatal..

No, nemusel by to říct. Nechce k doktorovi. Mohl by se bát, že kdyby ti to řekl, tak ho za ně k tomu doktorovi dotáhneš. Dejme tomu, že by to bylo z vířivky, pokud z toho tepla, patrně by to byl nějaký zánět, ne? Nebo něco, takže i tak by bylo třeba vyhledat lékaře. :nevim:

Nnaud2
Kecalka 185 příspěvků 07.08.19 15:21
@Jessie_james píše:
Samozřejmně, že by měl jít, a to co nejdřív. Můžou to být cévy, což je na prd, a nebo torze varlete, což je dost závažné, a může to vést k trvalému poškození varlete. Věř mi, vlastní zkušenost.

Také to máme v rodině. I kdyby jsi ho měla chytit za límec a k tomu doktorovi ho dotáhnout!!!

Jessie_james
Kelišová 5563 příspěvků 07.08.19 15:22
@Anonymní píše:
Do té doby, než ho to začalo bolet tak normálně.. druhý den to začalo tak do toho moc nemá chuť..

Torze varlete nastane pokud se varle otočí kolem osy. Uzavřou se cévy, a nastává postupné odumírání orgánu, Varle se může zpočátku zvětšit až na dvojnásobnou velikost, ale potom začne vysychat a nekrotizovat. To už potom nebolí, protože jsou nervy v orgánu v pr… Podle zkušeností z urologie je varle menší než 2 cm nefunkční a odstraňuje se chirurgicky. Pokud váhá, a stydí se jeho problém a blbost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 15:23

V pondělí jsme se dohodli (já se dohodla a on musel souhlasit) ze pokud se to nezlepší do středy, tak půjde k doktorce.. takže dneska nebo zitra půjdeme. Jen nás to tak napadlo, jestli to nemohlo být způsobeno tou vířivkou třeba. No on sám od sebe řekne všechno i s detaily. Jen když se ptám tak ho to nebaví :grin: Každopádně vizuálně je to naprosto v pořádku všechno. Myslím, že říkal obě. Ejakulát zkoumán nebyl. Nebyl tedy vůbec.

Jessie_james
Kelišová 5563 příspěvků 07.08.19 15:40
@Anonymní píše:
V pondělí jsme se dohodli (já se dohodla a on musel souhlasit) ze pokud se to nezlepší do středy, tak půjde k doktorce.. takže dneska nebo zitra půjdeme. Jen nás to tak napadlo, jestli to nemohlo být způsobeno tou vířivkou třeba. No on sám od sebe řekne všechno i s detaily. Jen když se ptám tak ho to nebaví :grin: Každopádně vizuálně je to naprosto v pořádku všechno. Myslím, že říkal obě. Ejakulát zkoumán nebyl. Nebyl tedy vůbec.

Víš co? To jsou skoro hodinové záležitosti, takže pokud je to torzní varle a trvá to dva nebo tři dny, je pondělí nebo středa už tak nějak…Co můžu doporučit, ať si vezme půl tablety Acylpirinu, kvůli případné sraženině.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 15:59
@Jessie_james píše:
Víš co? To jsou skoro hodinové záležitosti, takže pokud je to torzní varle a trvá to dva nebo tři dny, je pondělí nebo středa už tak nějak…Co můžu doporučit, ať si vezme půl tablety Acylpirinu, kvůli případné sraženině.

Teď jsem s nim telefonovala a dneska prý o nich vůbec neví. Myslí, že je to z té vířivky a k tomu sedavé zaměstnání (brigáda). A prý trochu pohybu všechno určitě zlepší. Tak to vypadá, že ho k doktorovi zatím nedostanu, místo toho budeme běhat a celkově sportovat.

Jessie_james
Kelišová 5563 příspěvků 07.08.19 21:48
@Anonymní píše:
Teď jsem s nim telefonovala a dneska prý o nich vůbec neví. Myslí, že je to z té vířivky a k tomu sedavé zaměstnání (brigáda). A prý trochu pohybu všechno určitě zlepší. Tak to vypadá, že ho k doktorovi zatím nedostanu, místo toho budeme běhat a celkově sportovat.

Takhle, vezmu to komplexně. pokud má problém se srážlivostí krve, pokud měl někjaký neléčený nebo čerstvý úraz kotníku, nebo nohy je vířivka riziková. Riziková je i v případě křečových žil, které jsou doprovázené otokem nohou. V případě, že by v křečové žíle nebo v místě úrazu vznik trombus (krevní sraženina) ve vířivce hrozní utržení sraženiny, která v žíle postupuje k srdci a může ucpat žílu v plicích (plicní embolie). Pokud je sraženina větší, může to být fatální záležitost.

Váš příspěvek
Reklama